فراموش کردم
اعضای انجمن(527) صفحه اصلی اخبار میانه عکس مذهبی هـنـری ورزشی حـــوادث کتاب میانه میانا تی وی معرفی همشهریان نمایندگان محترم مجلس مباحث انتخاباتی میانه اخبار ادارات و سازمانها درباره میانه بهمراه جزئیات لینکستان میانه مقررات انجمنهای صفحه اصلی
جستجوی انجمن
مدیر انجمن: مهدی عزیزی
مهدی چهره (mita )    

جوانان بیکار شهرستان میانه، از تو حرکت از خدا برکت

درج شده در تاریخ ۹۲/۰۵/۲۲ ساعت 14:53 بازدید کل: 2592 بازدید امروز: 215
 

باسلام و تشکر از اساتید و سروران ارجمندم تقاضا دارم نقد و نظر ارزشمندتان را جهت آگاهی بیشتر به جوانان و همشهریان عزیز مرقوم فرمایند تا از فضل وجودشان بهره ای عایدمان گردد. دوستان لطف کنند مطلب را لایک کنند باسپاس فراوان.

همانطور که میدانیم معضل بیکاری و عدم اشتغال جوانان بر هیچ کسی پوشیده نیست اما پرواضح است که با سعی و تلاش جوانان و بستر سازی لازم، خصوصاً در شهرستان میانه ما که واقعا دارای پتانسیل ذاتی نیز می باشد؛ میتوان بر آن معضل بیکاری و اشتغال فائق آمد.

و تحقق این امر، مستلزم حرکت توأمان جوانان و مسئولین ارشد شهرستان است چرا گه این دو لازم و ملزوم و مکمل یکدیگر میباشند اما نقش بستر سازی و مهیا نمودن شرایط و امکانات لازم توسط مسئولان امر، مقدم و مهمتر از سعی و تلاش و حرکت جوانان میباشد همانگونه که رهبر فرزانه انقلاب یعنی آن ولی فقیه زمان که معصوم وار مشکلات جامع و بالاخص جوانان را رصد نموده و راهکارهای عملی و قابل تحقق نیز ارائه می دهد؛ با مزین نمودن سال جاری به حماسه سیاسی و اقتصادی این امر را تأکیداً تائید و به مسئولین امر اعلان نموده اند تا مسئولان با اقدامات عملی فرامین معظم اله را در عرصه اقتصادی شروع نموده و با استقبال و حرکت خوب جوانان مواجه شده و ضمن اشتغال زائی جوانان، باعث در آمد و اشتغال دیگران نیز فراهم گردد.

فلذا لازم و ضروری است که مسئولین امر ، مقدمات سهل واگذاری و اعطاء امکانات و تسهیلات را فراهم نموده و جوانان نیز با رغبت و علاقه بیشت سعی و تلاش نموده و ضمن رفع هر گونه بهانه های واهی و نجات و رهایی جوانان از پناه بردن به اینترنت و سایتهای مختلف و متاسفانه منحرف کننده هدف دار موجبات اشتغال زائی آنان را در تحقق از تو حرکت از خدا برکت فراهم نمود انشالا.

این مطلب توسط فراز احمدی بررسی شده است. تاریخ تایید: ۹۲/۰۵/۲۲ - ۲۲:۱۸
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
2
3
4
5
6
1 2 3 4 5 6


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (8)