فراموش کردم
اعضای انجمن(527) صفحه اصلی اخبار میانه عکس مذهبی هـنـری ورزشی حـــوادث کتاب میانه میانا تی وی معرفی همشهریان نمایندگان محترم مجلس مباحث انتخاباتی میانه اخبار ادارات و سازمانها درباره میانه بهمراه جزئیات لینکستان میانه مقررات انجمنهای صفحه اصلی
جستجوی انجمن
مدیر انجمن: مهدی عزیزی
میان رو (mianrocnc )    

انتخابات انجمن صنفی کارگری شرکت میانرو

درج شده در تاریخ ۹۸/۰۴/۲۷ ساعت 17:38 بازدید کل: 534 بازدید امروز: 534
 

بسم الله الرحمن الرحیم
نخستین دوره انتخابات انجمن صنفی کارگری شرکت میانرو برای انتخاب سه نماینده و دو بازرس بزودی برگزار می‌گردد و اطلاعیه انتخاباتی و اهداف اینجانب به شرح ذیل است: 
مطابق قانون کار ، کارگران یک شرکت میتوانند دارای نماینده کارگری یا انجمن صنفی کارگری و یا شورای کارگری باشند که در بین این سه مورد ،انجمن صنفی و شورای کارگری دارای اختیارات و قدرت بیشتری هستند. اینجانب یوسف روحانی با توجه به درخواست برخی همکاران گرامی رسماً در تاریخ 23/03/1398 کاندیداتوری خود در انتخابات انجمن صنفی را اعلام نمودم امسال انتخابات اصناف دارای اهمیت ویژه ایست با توجه به اجرای مقدمات طرح طبقه بندی مشاغل اجرای صحیح آن میتواند وضعیت اقتصادی همکاران را بهبود بخشد . اینجانب با توجه به شناختی که از طرح طبقه بندی مشاغل داشتم در سال 1393 مقاله ای را با عنوان " عدم اجرای طرح طبقه بندی مشاغل در شرکت میانرو " در سایت میانالی منتشر کردم اما با استقبالی مواجه نشد تا اینکه سرانجام اینجانب در خِلال اعتراضات به عملکرد مدیریت در تیرماه 1397 با فرصت شناسی اقدام به نگارش نامه ای درخصوص درخواست اجرای طرح طبقه بندی مشاغل و پرداخت معوقات آن نمودم و پس از امضای همکاران به ادارات مختلف تحویل دادیم و یک نسخه از آنرا در سفر وزیر کار به میانه توسط همکارمان آقای شهبازی تحویل وزیر شد و سپس با پیگیری وزیر و واحد روابط کار و بازرسی کار وزارت کار این نامه شالوده اجرای طرح طبقه بندی مشاغل در شرکت میانرو شد و هم اکنون توسط نمایندگان فعلی کمیته اجرای طرح در دست اجراست. بطورقطع اینجانب با توجه به اطّلاعاتی که در مورد قانون کار ، قانون تامین اجتماعی و سابقه کار از سال 1386 تا کنون در شرکت میانرو دارم در صورت اعتماد همکاران عزیز میتوانم در پیگیری و حمایت قانونی از همکاران عزیز مفید واقع شوم. اینجانب اعتقاد دارم آرای همکاران مصداق حق الناس بوده و خیانت در آن گناهیست نابخشودنی و اینجانب با امید بخداوند متعال و حمایت و دعای همکاران عزیز نهایت تلاش خود را در راستای اجرای اهداف خود بکار خواهم بست.

 

 

اهداف

1.      تسریع در روند اجرای طرح طبقه بندی مشاغل
2.      مذاکره با مدیریت شرکت جهت احراز عنوان مشاغل سخت و زیان آور به عناوین شغلی شرکت
3.      تشکیل تعاونی مصرف

طرح ایجاد فروشگاه و سپس تبدیل آن به تعاونی مصرف را آماده کرده ام و بزودی برای جلب حمایت مدیریت شرکت بزودی آنرا به مدیریت محترم شرکت جناب آقای تعطیلی ارائه خواهم کرد.

4.      تشکیل تعاونی تولید

به منظور افزایش درآمد و سطح اقتصادی همکاران تشکیل تعاونی تولید و برنامه هایی که برای آن میتوان انجام داد از قبیل خرید پلیسه ، مشارکت در خرید ماشین آلات تراش و همکاری با شرکت و ....

5.      تشکیل تعاونی مسکن
6.      ایجاد کمیته رفاهی
7.      شناسایی خلاهای قانونی در مقررات و آیین نامه های شرکت و اصلاح آن
8.      ایجاد پل ارتباطی بین همکاران و مدیریت جهت گرفتن امتیازات به نفع کارکنان شرکت
9.      ایجاد کانال تلگرامی برای انعکاس و شفاف سازی فعالیتهای انجمن صنفی

 

در پایان امیدوارم همکاران عزیز و گرامی بدور از تعصب و رفیق بازی تنها مِلاک انتخاب خود را آگاهی و توانایی قرار دهند چه بسا شاید شخصی در جلسات با جسارت بتواند صحبت کند اما اگر علم و آگاهی نداشته باشد ماحصل آن بیهوده خواهد بود و انتخاب ناآگاهانه برمعیار رفاقت بجای انتخاب بر اساس تعهد معنایی جز خیانت ندارد.

 

با تشکر و احترام

یوسف روحانی

این مطلب توسط مهدی عزیزی بررسی شده است. تاریخ تایید: ۹۸/۰۴/۲۸ - ۱۱:۰۵
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (0)