فراموش کردم
لطفا تایپ کنید...
رتبه کلی: 6495


درباره من

در خواست مبلغ چشمگیر برای تهیۀ جهیزیۀ فرزندان عزیز و گرامی و سربلند شهداء ِ سرافراز و جانبازان با عزّت انقلاب اسلامی

درج شده در تاریخ ۹۴/۰۵/۰۳ ساعت 19:30 بازدید کل: 51 بازدید امروز: 51
 

بسمه تعالی

عناوین محترم جمهوری اسلامی ایران عزیزمان :

1-   رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران ، جناب آقای آیت اله خامنه ای

2-   رئیس جمهور محترم جمهوری اسلامی ایران

3-   رئیس محترم مجلس شورای اسلامی ایران ِ عزیزمان

4-   استاندار محترم استان آذربایجانشرقی – تبریز

5-   مدیر کل محترم بنیاد شهید و امور ایثارگران استان آذربایجانشرقی – تبریز

6-   فرماندار محترم فرمانداری ویژۀ شهرستان میانه

7-   مدیریت محترم سایت میانالی  

با عرض سلام و دعای خیر و قبولی طاعات روزه داران مردم مؤمن و خدا پرست ایران ِ شهداء سرافراز وسربلند در مقابل خداوند واحد .

موضوع وتوضیحات : در خواست مبلغ چشمگیر برای تهیۀ جهیزیۀ فرزندان عزیز و گرامی و سربلند شهداء ِ سرافراز و جانبازان با عزّت انقلاب اسلامی و جنگ هشت سال دفاع مقدّس از درآمد نفت که حقُّ النّاس این عزیزان و یادگاران جنگ تحمیلی حق علیه باطل است ، نفتی که از ریخته شدن خون شهیدان و جانبازان ارزشمند انقلاب اسلامی ایران بدست آمده است ، توسط کشورهای بیگانه به غارت برده نشد که حال نبایست توسط دشمنان داخلی دین اسلام ناب محمّدی ، مثلا ً شهرام جزایری ، بابک زنجانی و دوستش و سازندۀ پدیدۀ شاندیز مشهد مقدس به کشورهای بیگانه بغارت برده شوند که به غارت برده شده اند .

امروز ما اگر دقت کنیم می فهمیم که اینهمه پول ها و درآمدهای نفت که اینچنین بغارت برده  می شوند مثلا ً توسط دوست بابک زنجانی ، به چه مقدار زیادی خیانت به خانواده های محترم شهدا و جانبازان گرامی و بزرگوار محسوب می شود .

آیا انصاف است پول نفت را حرام زاده گان به کشورهای بیگانه بغارت ببرند ودرمقابل، فرزندان و یادگاران شهداء ِ گرامی و جانبازان سربلند جنگ هشت سال دفاع مقدّس بخاطر تهیۀ جهیزیه و خرج عروسی ، بعلت عدم مساعدت مالی مسئولین نظام جمهوری اسلامی ایران سرافکنده و شرمسار شوند که خیلی سخت و دشوار و غیرقابل قبول عقل و منطق است .

بنابراین اینجانب جانباز بسیجی رحمت اله مهری اسمعیل آبادی می گویم دقت کنیم و هشیار باشیم که چنین نشود و حق و حقوق به حقدار و صاحب حق برسد نه برعکس .

لذا احتراما ً اینجانب جانباز بسیجی رحمت اله مهری اسمعیل آبادی از شهرستان میانه به استحضار عناوین محترم فوق می رساند که با توجه به مطالب فوق از مسئولین محترم موضوع و رئیس محترم مجلس شورای اسلامی ایران خواستارم دستورالعمل گردد ، مشکلات قشر محبوب و بزرگوار خانواده های محترم شهیدان و جانبازان سربلند و فرزند اینجانب جانباز بسیجی رحمت اله مهری اسمعیل آبادی از لحاظ تهیۀ جهیزیه با مبلغ چشمگیر بلاعوض با اخذ مدارک لازم ، از طریق درآمد نفت ، حلّ گردد % تا اینکه در مقابل دشمنان داخلی کشور جمهوری اسلامی ایران ِ شهداء ، سرافراز ، سربلند و روسفید شوند و مایۀ افتخار و سربلندی نظام جمهوری اسلامی ایران شوند . 

پس پول نفت متعلق به قشر ارزشمند خانواده های محترم شهداء ، جانبازان ، اسراء، رزمندگان ِ جنگ هشت سال دفاع مقدّس و مردم ضعیف و طبقۀ پائین جامعۀ اسلامی ایران سربلند است نه سرمایه داران غارتگر حرامزاده که مکررا ً پول نفت را به کشورهای بیگانه به غارت و چپاول می برند و روح پُر نور الهی شهیدان غیرتمند را عزاب می دهند و بر روی اعصاب جانبازان شجاع و دلیر نظام جمهوری اسلامی ایران ِ شهدا سوهان دندانه درشت می کشند که باعث سرافکندگی و خجالت است .

 

                                                                              و من ا... التوفیق

 

                                   جانباز بسیجی رحمت اله مهری اسمعیل آبادی مورخۀ 16/4/94                          

این مطلب توسط اسماعیل مختاری بررسی شده است.
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (0)