فراموش کردم
لطفا تایپ کنید...
رتبه کلی: 6495


درباره من

دعوتنامه به آشتینامه و صلحنامه نسبت به مردمان کشورهای اروپائی و آسیائی

درج شده در تاریخ ۹۴/۰۵/۰۳ ساعت 19:18 بازدید کل: 44 بازدید امروز: 44
 

بسمه تعالی  

" با آرزوی قبولی طاعات و عبادات بخصوص در شبهای قدر ، سالروز شهادت حضرت علی ( ع ) را به مردمان دنیا بخصوص مؤمنان و صلح طلبان و مخالفان جنگ و خونریزی ، تسلیت عرض      می نمایم . "                                                                                                       

عناوین محترم جهان هستی ، دوستاران صلح و امنیت کرۀ زمین ِ ربُّ العالمین .

1/ کلیۀ شاهان و گردانندگان محترم حکومت ممالک دنیای فانی که در آن ، قدرت مطلق از آن ِ خداوند بزرگ واحد است .

2/ مدیریت محترم سایت فیس بوک .

3/ مدیران محترم سایت میانالی شهرستان میانه .

موضوع : دعوتنامه به آشتینامه و صلحنامه نسبت به مردمان کشورهای اروپائی و آسیائی ، کشورهایی با اعتقاد به دین های متنوع به اضافۀ کشورهای مسلمان نشین و سنّی نشین و غیره که تماما ً و کلا ً کشورهایی که با مردمانش در این کره ی زمین ، دنیائی که آخر ِ زندگی مردمانش به مرگ ختم      می شود و بعد از مرگ نسبت به اعتقادات دینی شان ، عقیده هایی متفاوت دارند و هر چه در این دنیای فانی وجود دارد فقط و فقط از برای زندگی موجودات زنده است و هیچ ارزش دیگری ندارند لذا آنچه در این دنیای فانی ، مهم و در شأن و مقام مخلوقات ربُّ العالمین است ، زندگی بدون جنگ و خونریزی توأم با آشتی و صلح و آسایش و آرامش بدون اضطراب و استرس و ترس ، هم برای بزرگسالان و هم برای جوانان و هم برای نوجوانان و هم برای خوردسالان است . دنیائی که شاهان ، رهبران و گردانندگان محترم حکومت کشورهای آن ، نسبت به حل مشکلات مردمان کشورهایشان با کمک به همدیگر تأمین نیاز کنند و سعی و تلاش در شکستن کمرفقر و تهیدستی مردمانشان نسبت به همدیگر را داشته باشند تا اینکه شاهان و رهبران و گردانندگان محترم کشورهای دنیا شاهد ستایش خدای واحد و شادی توسط مردمانشان ، بدون جنگ روانی و افزار جنگی مخرّب و اضطراب و استرس و ترس ، باشند و این از همه چیز مهمتر ، بر مخلوقات دنیا و ربُّ العالمین است .                    

با عرض سلام و دعای خیر :                                                                                   

احتراما ً اینجانب جانباز بسیجی رحمت اله مهری اسمعیل آبادی بدینوسیله به اطلاع و استحضار عناوین محترم کشوری و کشورهای جهان که همه و همه ، مخلوق خدای واحد ( الله ) ، یعنی        ربُّ العالمین هستند ، می رساند  که :   چون مردم دنیا بنا به خواستۀ خداوند واحد ، خیلی و هزاران خیلی ، ضعیف خلق شده اند ، قدرت طلب نباشند ، عرض اندام نکنند ، خود را قدرتمند دنیا فرض نکنند و اجازۀ غرور و تکبر به خود راه ندهند و اجازه ندهند شیطان ابلیس به جلد و قلبشان راه پیدا بکند ، زیرا قدرت مطلق فقط و در یک کلام از آن ِ خداوند واحد است و والسلام .                       

پس چون مردم دنیا خلق شدۀ خداوند واحد هستند و به اذن خداوند واحد ، مردمان دنیای کرۀ زمین ، خلیفه الله انتخاب شده اند ، بدون دغدغه های فکر شیطانی ، با همدیگر دست اتحاد و همبستگی و دوستی و برادری بدهند و پدیدۀ کینه و دشمنی خلق شدۀ شیطان ابلیس را در دلهایشان نابود سازند و سازمان ملل متحد جهان انسانی و انسان بودن را پایه ریزی کنند و واژۀ جنگ و خونریزی و     وحشی گری را از داخل کتُب جهان حذف کنند تا اینکه لبان مردمان دنیا ، بر کرۀ زمین لبخند شادی به تحرک باز شوند و دل مهربان خداوند واحد را از حیله های شیطان ابلیس به شادی ، خوشحال کنند تا خداوند واحد ، نعمت بیکرانش را بر سر مردمان انسان دنیا نازل نماید و مردمان دنیا از فساد شیطان رانده شده و بدبختی و گرفتاری نجات یابند .                                                                   

                                                                                 و من ا... التوفیق

 

                                       جانباز بسیجی رحمت اله مهری اسمعیل آبادی مورخۀ 18/4/94

این مطلب توسط اسماعیل مختاری بررسی شده است.
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (0)