فراموش کردم
اعضای انجمن(526) صفحه اصلی اخبار میانه عکس مذهبی هـنـری ورزشی حـــوادث کتاب میانه میانا تی وی معرفی همشهریان نمایندگان محترم مجلس مباحث انتخاباتی میانه اخبار ادارات و سازمانها درباره میانه بهمراه جزئیات لینکستان میانه مقررات انجمنهای صفحه اصلی
جستجوی انجمن
مدیر انجمن: مهدی عزیزی
امیرمهرانپور (mehran7621 )    

زیرپا گذاشتن قانون توسط پارکبان در شهر میانه

درج شده در تاریخ ۹۱/۰۵/۱۲ ساعت 14:09 بازدید کل: 896 بازدید امروز: 72
 

 اردیبهشت ماه سال گذشته قانون جدید راهنمایی و رانندگی اجرا شد که یکی از موارد آن پارک اتومبیل در محدوده کارت پارک تا نیم ساعت بدون دادن حق پارک . یعنی اینکه صاحب خودرو حق دارد تا نیم ساعت در خیابان پارک کند و پارکبان حق اخذ مبلغ ندارد .متاسفانه در شهر میانه این قانون اجرا نمی شود. قانون باید اجرا شود و خواهشمند است به دیگر همشهریان عزیز اطلاع بدهید که نوشتن و اخذ حق پارک تا نیم ساعت توسط پارکبان عمل غیرقانونی می باشد و لذا برای اینکه قانون درست اجرا شود می بایستی خودرو تا نیم ساعت توقف نموده و هیچ حق پارکی شامل آن نمی شود. اگر عده ای از شهروندان از این گفته ناراضی هستند باید به اطلاع برسانیم که این قانون در سال گذشته اجرا می شود و اگر امروز پارکبان این قانون را اجرا نمی کند می بایستی مسئول آن پاسخگو باشد ؟ مگر اجرای قانون برای آسایش من و شما نیست ! چرا باید به محض توقف خودرو پارکبان برگه را بنویسد؟ ضمنا در کجای قانون نوشته شده است اگر صاحب خودرو حق پارک را ندهد جریمه می شود؟ چنین چیزی در قانون گنجانده نشده است.اگر هم است ما اطلاعی نداریم لذا خواهشمند است اگر چنین قانونی هست ما را مطلع سازید.

تاریخ آخرین ویرایش مطلب: تاریخ آخرین ویرایش: ۹۱/۰۵/۱۲ - ۱۴:۰۹
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (1)