فراموش کردم
اعضای انجمن(131)
جستجوی انجمن
محراب عبوسی (mehrabdj )    

زیباترین شکل بینی برای یک زن

منبع : http://www.1doost.com/posts/17566/%D8%B2%DB%8C%D8%
درج شده در تاریخ ۹۴/۰۹/۰۹ ساعت 23:39 بازدید کل: 182 بازدید امروز: 158
 

زیباترین شکل بینی برای یک زن

آرایش و زیبائی | زیباترین شکل بینی برای یک زنجراحان پلاستیک با تحلیل شکل ایده آل بینی برای زنان دریافتند که بینی باید کمی رو به بالا باشد.
 

اسکارلت جوهانسن به عنوان جذابترین زن زنده دنیا رای آورده است ولی اکنون می توان بینی او را یکی از دلایل کسب این آرا دانست!

جراحان پلاستیک با تحلیل شکل ایده آل بینی برای زنان دریافتند که بینی باید کمی رو به بالا باشد. آنها دریافتند که بینی افرادی نظیر اسکارلت جوهانسن، دوشس کمبریج، کیت بکینسل و جسیکا بل از جمله بینی هایی است که این خصوصیات را دارد.

تحقیقات جدیدی اظهار می دارد که زاویه ایده آل از لب تا حول نوک بینی، میزانی که بینی رو به بالا است باید 106 درجه باشد تا بینی ایده آل به دست آید. بینی که گردش آن کمتر از 90 درجه در صورت باشد افتاده، کشیده و مردانه به نظر می رسد.

گرچه جراحان پلاستیک امریکایی ادعا دارند که تاکنون هیچ استاندارد بین المللی مورد قبولی وجود ندارد که به طور دقیق ترکیب خصوصیات بینی زیبا را تعیین کند.

از راست اسکارلت جوهانسن، کیت بکینسل، کیت میدلتون و جسیکا بل

به گفته دکتر عمر احمد از دانشگاه نیویورک، تلاش برای یافتن ایده آل ترین شکل بینی همیشه فریبنده بوده و ده ها سال است که عده زیادی روی این موضوع کار می کنند و حتی می توان ریشه این موضوع را در آثار هنری مصر باستان مشاهده کرد که هنرمندان مصر باستان خصوصیات ایده آل صورت را در اثرهای خود منعکس می کردند.

محققان برای طراحی زیباترین بینی برای یک زن جوان از واکنش عمومی نسبت به زوایا و گردش های مختلف بینی استفاده کرده اند.

به همین منظور آنها از پرتره های دیجیتال از زنان سفید پوست جوان در سنین 18 تا 25 سال به صورت آنلاین استفاده کردند و حدود 4000 مرد و زن در همین رده های سنی آنها را ارزیابی کردند. از آنها درخواست شد تا عکس های این زنان را که بینی هایی با زوایای 96،101،106،111،116 درجه نسبت به صورت داشتند را با هم مقایسه کنند.

زیباترین شکل بینی برای یک زن جوان

چارلز ایست از انجمن جراحان پلاستیک زیبایی بریتانیا که خودش یکی از با تجربه ترین متخصصان جراحی پیوند بینی و جراحی زیبایی بینی است اظهار داشت که تحقیقات به دست آمده میزان زاویه بینی اسکارلت جوهانسن را ایده آل ترین زاویه برای بینی می داند ولی با این وجود هنگامی که بیماران به نزد جراح برای عمل زیبایی بینی می روند تقاضای بینی اسکارلت جوهانسن را ندارند و در عوض بینی شبیه کیم کارداشیان را می خواهند!

 

http://www.1doost.com/posts/17566/%D8%B2%DB%8C%D8%A8%D8%A7%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86%20%D8%B4%DA%A9%D9%84%20%D8%A8%DB%8C%D9%86%DB%8C%20%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C%20%DB%8C%DA%A9%20%D8%B2%D9%86.htm

این مطلب توسط محمد.حسینی بررسی شده است. تاریخ تایید: ۹۴/۰۹/۱۰ - ۱۰:۰۷
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
2
1 2


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (6)