فراموش کردم
اعضای انجمن(325) مدیریت انجمن
جستجوی انجمن
مهدی طالبی نیا (mehdi-t )    

کاربردی ترین کولهپشتی دنیا +عکس

منبع : http://www.bartarinha.ir/fa/news/69807/
درج شده در تاریخ ۹۲/۰۷/۰۹ ساعت 19:16 بازدید کل: 279 بازدید امروز: 226
 

باشگاه خبرنگاران: مدارس بار دیگر گشوده شده و بچه ها هر روز کوله به دوش سر کلاس ها حاضر می شوند. نکته ای که در این میان شاید به آن توجه نکنید کوله پشتی است که این روزها دیگر یک وسیله ساده به حساب نمی آید و بخشی از تکنولوژی شده است.

 کوله پشتی ها در چند سال اخیر پیشرفت بسیاری داشته اند و از حالت ساده و مدرسه ای خارج شده و ابزارهای مختلفی به آن ها متصل شده است اما این پیشرفت متوقف نشده و هر روز شرکت های مختلف کیف های جدیدی را وارد بازار می کنند.

شرکت "SOOT" به تازگی کوله پشتی الکترونیکی را تولید کرده است که از جهات بسیاری به عنوان کاربردی ترین کوله دنیا شناخته می شود. این کیف از سه بخش تشکیل شده است که می توان آن ها را به دلخواه در کنار یکدیگر قرار داد و کیفی جدید ساخت.


بخش های مختلف این کیف از کوچکترین قسمت که بیشتر به عنوان محل قرار گیری دوربین استفاده میشود به بخش بزرگ آن دارای حجم های 10، 15 و24 لیتری است که همه آن ها با محافظ های مختلف پوشیده شده است.

نکته مهم در مورد این کوله پشتی قرار گرفتن یک باتری خاص 10000Ah درون آن است که باعث می شود دیگر نیاز به پریز برای شارژ گوشی خود در سفر نداشته باشید زیرا این کوله پشتی می تواند بدون شارژ شدن سه روز نقش یک منبع برق را برای شما ایفا کند. این کوله پشتی های کاربردی این روزها در راه بازار هستند ولی قیمت آن ها مشخص نشده است.این مطلب توسط موسی اصلانی بررسی شده است. تاریخ تایید: ۹۲/۰۷/۰۹ - ۱۹:۲۱
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (0)