فراموش کردم
لطفا تایپ کنید...
اعضای انجمن(4)
جستجوی انجمن
مهدی ارنگ (mehdi-ARANG )    

در آستانه انتخابات مجلس؛ گروه‌های انقلابی از مردم برای حضور در انتخابات دعوت کردند گروه‌های مختلف اصولگرا و انقلاب در آستانه انتخابات یازدهمین دوره مجلس، در بیانیه‌های جداگانه از مردم برای شرکت در انتخابات دعوت کردند. به گزارش خبرنگار احزاب و

درج شده در تاریخ ۹۸/۱۲/۰۱ ساعت 13:09 بازدید کل: 194 بازدید امروز: 194
 
در آستانه انتخابات مجلس؛

گروه‌های انقلابی از مردم برای حضور در انتخابات دعوت کردند

گروه‌های مختلف اصولگرا و انقلاب در آستانه انتخابات یازدهمین دوره مجلس، در بیانیه‌های جداگانه از مردم برای شرکت در انتخابات دعوت کردند.

به گزارش خبرنگار احزاب و تشکل‌های گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان،گروه‌های مختلف اصولگرا و انقلاب در آستانه انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، در بیانیه‌های جداگانه از مردم برای شرکت در انتخابات دعوت کردند.

متن بیانیه‌ها به شرح زیر است:

بیانیه جمعیت اسلامی فرهنگیان، کانون تربیت سلامی و جامعه اسلامی فرهنگیان به مناسبت وحدت یاران جبهه انقلاب

بسم الله الرحمن الرحیم

انتشار فهرست واحد نامزد‌های مورد حمایت شورای ائتلاف نیرو‌های انقلاب، اگر چه با تاخیر، لیکن در نهایت رضایت باریتعالی، خوشنودی یاران همیشگی انقلاب و امید به آینده‌ای روشن‌تر را موجب گردید. هر چند از تشنگان خدمت جز این انتظاری نبوده و نیست، لکن این ائتلاف دیر هنگام نشانگر آن است که عبور از خود، ویژگی منحصر بفرد نیرو‌های خدومی است که در طول این چهل و یک سال در همه عرصه‌ها به رخ کشیده شده است.

جمعیت اسلامی فرهنگیان، کانون تربیت اسلامی و جامعه اسلامی فرهنگیان، وحدت یاران جبهه انقلاب را موجب تحکیم بیشتر وحدت جامعه دانسته و ضمن سپاس به درگاه قادر متعال، از همه بزرگانی که این انسجام مبارک را رقم زده اند تشکر قدردانی نموده و همگان را به حضور حماسی در پای صندوق‌های رای و انتخاب اصلح فرا می‌خواند. امید آنکه ملت بصیر مجلسی قوی را پدید آورند. انشاالله

جامعه اسلامی فرهنگیان، کانون تربیت سلامی، جمعیت اسلامی فرهنگیان

۳۰ بهمن ماه ۱۳۹۸

بیانیه کانون مهندسین شورای ائتلاف نیرو‌های انقلاب اسلامی

بسم الله الرحمن الرحیم

در آستانه دوم اسفند روز بزرگ انتخاب ملت ایران، جامعه مهندسین شورای ائتلاف نیرو‌های انقلاب اعلام می‌دارد در ادامه پیروزی‌های منطقه‌ای و بین المللی جبهه مقاومت که با تزریق خون حاج قاسم سلیمانی در رگ‌های آن جان تازه‌ای به خود گرفت و با استعانت از ارواح طیبه شهداء علی الخصوص شهدای مهندسی، ضمن شرکت گسترده در پای صندوق‌های رای و لبیک به ندای رهبر فرزانه انقلاب، ارایه لیست وحدت نیرو‌های انقلاب را امر مبارکی دانسته و حمایت می‌نماییم.

در تشکیل مجلس قوی و کارآمد که توانایی حل مشکلات مردم را با توجه به نیرو‌های نخبه داخلی و نه دل بستن به دیگران می‌جوید از تمام توان خود بهره خواهیم گرفت.

ما می‌آییم تا با حضور حداکثری و انتخاب اصلح در روز جمعه، پای ارزش‌ها و پیشرفت‌های علمی و هر آنچه که ما را به سمت استقلال و حفظ ارزش و جایگاه انقلاب اسلامی سوق می‌دهد، در مقابل تحریم‌ها و تهدید‌ها بایستیم و دل دوستان را شتد و امید دشمنان را به یاس تبدیل کنیم.

کانون مهندسین شورای ائتلاف نیرو‌های انقلاب اسلامی

اصناف بازوان ستبر انقلابند .حضرت امام خمینی (ره)‍

بیانیه کمیته اصناف شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی در حمایت از لیست وحدت شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی

کمیته اصناف شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی در آستانه برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی با انتشار این بیانیه ضمن حمایت همه جانبه از لیست وحدت از جامعه اصناف و بازار دعوت به عمل می آورد در انتخابات دوم اسفندماه حضور پرشکوه در کنار اقشار مختلف مردم طبق سنوات گذشته داشته باشند.

«در شرایط فعلی کشور که دشمنان خارجی و تعدادی از منحرفان داخلی نظام جمهوری اسلامی ایران از هر ابزاری برای آسیب زدن به اتحاد مردم کوچه و بازار انقلابی استفاده میکنند و بخصوص در این ایام، تمرکز خود را برای ایجاد یاس و ناامیدی در میان مردم با بهره گیری از فشارها و مشکلات اقتصادی موجود قرار داده اند و بر طبل عدم حضور مردم در پای صندوق های رأی انتخابات مجلس شورای اسلامی می کوبند و رسانه های بیگانه و خود فروخته فارسی زبان و خارج نشین نیز با دشمنان این نظام همکار و همراه شده اند، در این شرایط حساس بر هر فرد ایرانی و بخصوص جامعه اصناف و بازاریان کشور که بار این انقلاب بر روی شانه های آنها بوده و هست و همچنان که بازوی قوی انقلاب بوده اند و هستند برای تشکیل مجلس قوی و کارآمد انقلابی در روز جمعه دوم اسفندماه سال یکهزار و سیصد و نود وهشت به جهت نجات اقتصاد ایران همراه و همگام با دیگر اقشار جامعه حضور حداکثری در پای صندوق های رای خواهیم داشت و به لیست وحدت شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی رای خواهیم داد.

بر دشمنان پوشیده نیست که این ملت همان گونه که حماسه تشییع پیکر سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و همراهانش را رقم زدند به دنبال حماسه ای دیگری در عرصه انتخابات هستند، اما دشمنان در خیال و رویای خود تلاش می کنند که چنین اتفاقی نیفتد. ملت بزرگ ایران اسلامی و جامعه صنفی به عنوان بخشی از این دریای عظیم مردم روز دوم اسفند یکبار دیگر این اراده و ایمان و وفاداری را نسبت به انقلاب، رهبری و نظام خود نشان خواهند داد و برای صدمین بار پیاپی دشمنان این مرز و بوم را در نهایت نا امید و به خفت و ذلالت خواهند کشید.»

مسعود امرالهی

دبیر کمیته اصناف شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی

بیانیه کانون ملی قشر ورزشکاران شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی

بسم‌ا... الرحمن الرحیم

واعتصموا بحبل ا... جمیعاً و لاتفرقوا

با لطف بیکران الهی و شکرانه نعمت انقلاب اسلامی که ثمره جهد انقلابی و اسلامی امام(ره) و شهدای گرانقدر است بر ملت بزرگ ایران ارزانی شده است.

وحدت مهمترین گام پیروزی در اجماع نیروهای انقلاب اسلامی است و شرکت در انتخابات یک وظیفه شرعی و تکلیفی مدنی برای آبادانی و پیشرفت و توسعه کشور عزیزمان ایران اسلامی است.

ما جامعه ورزشکاران انقلاب اسلامی در تحقق فرمان ولی امر مسلمین جهان رهبر فرزانه انقلاب اسلامی و ادای دین به شهدای عزیز و بنیانگذار نظام اسلامی و ادای دین به شهدای عزیز و بنیانگذار نظام مقدس جمهوری اسلامی حضرت امام(ره) با حضور گرم و با مشارکت بالای اجتماعی در این عرصه بسیار حساس سیاسی در حوزه‌های بین‌المللی و نا امیدی دشمنان مردم و انقلاب اسلامی، همگام با همه آحاد جامعه اسلامی ایران عزیز در زوز دوم (2) اسفندماه پای صندوق‌های رأی لبیک‌گویی رهبر فرزانه انقلاب و خون پاک شهدا، بالأخص شهید حوزه مقاومت سپهبد شهید سلیمانی خواهیم بود. و ما فرزندان این ملت بزرگ ایران اسلامی از همه مردم شریف با همه سلایق و علائق حزبی و سیاسی و گروهی و صنفی دعوت می‌کنیم همه با هم روز جمعه 2 اسفند در پای صندوق‌های رأی، استحکام نظام مقدس جمهوری اسلامی را صد چندان بیشتر و با هر رءی خود در برابر هجمه‌ها و تحریم‌ها و ........ دشمنان بیمه کنیم.

وعدگاه همه ما ایرانیان که میل به توسعه، پیشرفت ایران داریم روز جمعه 2 اسفند سراسر کشور، پای صندوق‌های رأی.

کانون ملی قشر ورزشکاران شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی

بیانیه کمیته رسانه اقشار شورای ائتلاف نیروهای انقلاب

بسمه تعالی

ملت بزرگ ایران در آستانه یک انتخاب سرنوشت ساز قرار دارد. رخدادهای قریب به دو سال گذشته کشور را در عرصه های مختلف دچار چالش کرده، اما در مقابل هیچکدام از چالش ها منجر به نتیجه مطلوب برای دشمنان نشده است. هرچند مشارکت مردم در لحظه به لحظه توطئه های دشمنان، علت اصلی ناکامی طرح های آنان بوده اما موضوع انتخابات و میزان حضور در پای صندوق های رای یک سنجه و معیاری است که از لحاظ اهمیت با حضور دیگری قابل قیاس نخواهد بود. از این رو رسانه ها و خبرنگاران خارجی بسیاری برای انتشار اخبار مربوط به این رویداد وارد ایران شده اند.

صحنه رقابت در انتخابات پیش رو نشان دهنده این است که جامعه باید برای یک تصمیم ملی با تاثیرگذاری بین المللی آماده شود. در حقیقت مردم ایران تکلیف خواهند کرد که آیا تحریم ها ادامه یابد یا برای همیشه حربه تحریم به فراموشی سپرده شود. لذا انتخابات ایران برای سیاست بین الملل مهم است. در گام نخست میزان مشارکت مردم و در گام بعدی نوع انتخاب مردم برای جهانیان تعیین کننده خواهد بود.

از منظر ما اصحاب رسانه سریعترین راه برون رفت از شرایط فعلی ایجاد حس یاس و ناامیدی از کارایی تحریم هاست. دولت ترامپ در پاسخ کوبنده به پایگاه عین الاسد فهمید که نمی تواند از زیر بار مسئولیت ترور فرار کند و این بار نیز مردم باید به او بفمانند که تحریم اقتصادی برای او نتیجه ای در بر نخواهد داشت. انتخاب صحیح نیز مساله موثری است. خواست و مطالبه مردم در گرایش منتخبین ملت نمایان می شود. شرایط امروز ایران حاصل انتخاب های ملت در سال 94 و 96 است. لذا تغییر رویکرد جامعه برای ایجاد تحول در مدیریت کشور می تواند قدم اول برای اصلاح امور جامعه باشد.

اکنون که به همت نیروهای متعهد به ایران یک لیست واحد برای ایجاد تغییر در امور کشور در مقابل لیست حفظ روند فعلی به ارمغان آمده است، جامعه اصحاب رسانه از مردم شریف و صبور ایران اسلامی دعوت می کند با حضور در صحنه انتخابات در یک انتخاب هوشمندانه به "لیست وحدت" که متشکل از انسان های دلسوز و کارامد است رای دهند تا شاهد بهبود چرخه اقتصادی کشور باشیم.

ومن الله توفیق

کمیته رسانه اقشار شورای ائتلاف نیروهای انقلاب

بسم الله الرحمن الرحیم

"انتخابات" در جمهوری اسلامی ایران، جلوه ای از استقلال و آزای و مشارکت مردم در تعیین سرنوشت خود میباشد و این وجه متمایز انقلاب اسلامی با سایر نهضت ها در سطح جهان است.

مجلس نیز بعنوان رکن مهم نظام و حکومت که در راس امور قرار دارد، از اهمیت بسزایی برخوردار است.

لذا قشر کارگران شورای اءتلاف نیروهای انقلاب اسلامی، با تاکید بر حضور همگانی مردم در این پدیده دموکراسی از مردم عزیز و کارگران شریف و پر تلاش کشور دعوت بعمل می آورد که در روز دوم اسفند همگی در پای صندوقهای رای حضور یافته و با رای خود در تثبیت اقتدار وصلابت کشور اقدام نمایند.

شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی با تجمیع نیروهای انقلابی و ولایی کشور لیست سی نفره ای از کاندیدا های مجلس با ویژگی جوانگرایی و افراد مجرب و متخصص را برای این دوره از انتخابات تهیه و اعلام نموده است.

لذا قشر کارگران شورای ائتلاف، از لیست مذکور حمایت و به همه مردم، خصوصا کارگران شریف توصیه مینماید همگی به افراد لیست شورای ائتلاف رای دهند تا ان شاءالله شاهد مجلس و کار آمدی با هدف توسعه اقتصادی و سیاسی و اعتلای کشور باشیم.

بیانیه کانون کارگران شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی

بسم الله الرحمن الرحیم

"انتخابات" در جمهوری اسلامی ایران، جلوه ای از استقلال و آزای و مشارکت مردم در تعیین سرنوشت خود میباشد و این وجه متمایز انقلاب اسلامی با سایر نهضت ها در سطح جهان است.

مجلس نیز بعنوان رکن مهم نظام و حکومت که در راس امور قرار دارد، از اهمیت بسزایی برخوردار است.

لذا قشر کارگران شورای اءتلاف نیروهای انقلاب اسلامی، با تاکید بر حضور همگانی مردم در این پدیده دموکراسی از مردم عزیز و کارگران شریف و پر تلاش کشور دعوت بعمل می آورد که در روز دوم اسفند همگی در پای صندوقهای رای حضور یافته و با رای خود در تثبیت اقتدار وصلابت کشور اقدام نمایند.

شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی با تجمیع نیروهای انقلابی و ولایی کشور لیست سی نفره ای از کاندیدا های مجلس با ویژگی جوانگرایی و افراد مجرب و متخصص را برای این دوره از انتخابات تهیه و اعلام نموده است.

لذا قشر کارگران شورای ائتلاف، از لیست مذکور حمایت و به همه مردم، خصوصا کارگران شریف توصیه مینماید همگی به افراد لیست شورای ائتلاف رای دهند تا ان شاءالله شاهد مجلس و کار آمدی با هدف توسعه اقتصادی و سیاسی و اعتلای کشور باشیم.

کانون کارگران شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی

بیانیه جبهه متحدزنان اصولگرا وکارآمد

هوالطیف

"واعتصموابحبل الله جمیعا ولاتفرقوا "

مجلس در راس امور است و انتخابات نمایندگان مجلس از مهم ترین و تعیین کننده ترین رخدادها در راستای صیانت از ارزش ها و مبانی انقلاب اسلامی و تحکیم دو رکن جمهوریت و اسلامیت نظام جمهوری اسلامی است.

با این وصف وحدت و یکپارچگی نیروهای انقلابی در ارائه فهرستی واحد از نامزدهای اصلح و کارامد، امر مبارکی است که نشان از بلوغ سیاسی انقلابیون و رسیدن به درک درست، عمیق و همه جانبه از شرایط خطیر کنونی دارد.

جبهه متحد زنان اصول گرا و کارامد، ضمن سپاس بیکران از همه بزرگانی که در نیل به این وحدت مقدس نقشی موثر داشتند، از همه احاد ملت شریف و بزرگوار ایران خواستار حضور یکپارچه در انتخابات پیش رو و انتخاب نمایندگان اصلح بر اساس فهرست وحدت بانام "ایران سربلند" می باشد. به این امید که این حضور حداکثری و انتخاب صواب زمینه شکل گیری مجلسی قوی، کارامد و پای بند به مطالبات مردم شریف ایران زمین باشد. انشاءالله

" جبهه متحدزنان اصولگرا وکارآمد "

بیانیه کانون پزشکان شورای ائتلاف نیروهای انقلاب

بسمه تعالی

سپاس ودرود بیکران خداوند را که وحدت کامل بین نیروهای جبهه حق را در قلوب انها الهام بخشید هرچه داریم ازاوست خدا یا تو میدانی که قلبمان وتمام وجودمان برای اعتلای جمهوری اسلامی ایران این کشور امام زمان می تپد قطعاً یکی از ثمرات شهادت عبد صالح وخالص تو شهید سلیمانی این همدلی و وحدتی است که او از ما می خواست امید وارم همه نیرو ها واقشار ومردم سرافراز کشورمان در روز یوم الله جمعه پای صندوق های رای یک بار دیگر با شهدایمان وبخصوص شهید عزیزمان سردار دلهایمان حاج قاسم سلیمانی تجدید عهد نمایند وبا رای خود مجلسی در تراز نظام مقدس جمهوری اسلامی را شکل دهیم.

کانون پزشکان شورای ائتلاف نیروهای انقلاب

انتهای پیام/

این مطلب توسط محراب عبوسی بررسی شده است. تاریخ تایید: ۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۳:۱۰
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (1)