فراموش کردم
اعضای انجمن(527) صفحه اصلی اخبار میانه عکس مذهبی هـنـری ورزشی حـــوادث کتاب میانه میانا تی وی معرفی همشهریان نمایندگان محترم مجلس مباحث انتخاباتی میانه اخبار ادارات و سازمانها درباره میانه بهمراه جزئیات لینکستان میانه مقررات انجمنهای صفحه اصلی
جستجوی انجمن
مدیر انجمن: مهدی عزیزی
مهدی ارنگ (mehdi-ARANG )    

دو سوال اساسی از اعضاء سایت میانالی

درج شده در تاریخ ۹۸/۱۱/۲۹ ساعت 12:10 بازدید کل: 249 بازدید امروز: 249
 

آیا سایت میانالی نیازی به بهبود کیفیت ندارد ؟

تمام سیستمها برای ادامه بقاء نیاز به سازگاری با محیط اطراف خود دارند.

بسیاری بر این باورند که راز نابودی  دایناسورهای عظیم الجثه  عدم  سازگاری آنها با کاهش دما  و نهایتاً انقراض دسته جمعی آنهاست .

آیا روزی سایت میانالی کم کم اعضاء خود را از دست میدهد ؟

چرا؟

دو سوال اساسی از اعضاء سایت میانالی

 

میانالی

 با سلام خدمت همه  اعضاء سایت میانالی

 

– سایت میانالی هم رسانه است - هم سایت خبری تحلیلی است –  هم فروم  –هم پاتوق - هم چتروم – هم شبکه ی اقتصادی – و از همه مهمتر یک شبکه اجتماعی  از میانجی ها که حتی موفق به جذب اعضایی از سایر شهرهای استان و شهرهایی غیر از  استان خودمان شده اند.

نقطه قوت و راز این تعداد کثیر عضو سایت هم همین است .  هیچ کس دست خالی برنمیگردد . اما جمع کردن همه اینها در یک سایتی که مشکل نداشته باشد بدیهی است. و میانالی باید به تمام این نیازها پاسخ گو باشد و این غیر ممکن خواهد بود .

اگر دقت کرده باشید  ، تالیفات و منابع اصلی در هرعلمی متعلق به اساتید و متخصصین و افرادی است که سالها در یک رشته خاص تحصیلات عالی داشته تحقیق و تجربه دارند .

 بنابراین باید اخبار توسط خبرنگار – بهداشت و سلامت  توسط  پزشکان – ورزشی توسط متخصصین تربیت بدنی – ....الی آخر. نوشته شوند.

واما اکثریت و اغلب اعضاء میانالی مطالب مورد علاقه خودشان را از منابع اغلب نامعتبر ، کپی یا اقتباس میکنند و آن را برای مشاهده سایرین به اشتراک میگذارند .

 اینجا  دیگر قضاوت با خواننده میباشد ولی لایک مطالب غیر علمی واقعا ظلم به همه خوانندگان است . چرا مطلبی را که از آن اطلاعی نداریم  ویا به اعتبار آن مطمئن نیستیم آن را به بقیه هم  توصیه کنیم!ازطرفی انتشار مطالب در اغلب انجمن ها با صرف مشخص بودن منبع و حتی در برخی انجمن ها بدون آن هم عملی است.

آیا هیچ تغییری در جهت بهبود لازم نیست؟ تغییر در ساختار موضوععات تغییر در ساختار انجمن ها ؟  آیا مسئولین سایت را به حال خود رها کرده اند ؟  آیا مسئولین سایت تاکنون بازخوردی از رضایت اعضا دریافت کرده اند ؟ اگر بلی چرا سایت دچار انجماد نشده ؟ یا این برایشان مهم نیست؟

لطفاً  به عنوان عضو سایت به 2 سوال اساسی زیر پاسخ کوتاه و واضح بنویسید:

 

 1- آیا روزی فرا میرسد که اعضاء میانالی روز به روز کمتر شده و به اصطلاح از مد بیافتد.

2- اگر روزی سایت میانالی اعضاء خود را از دست بدهد دلیلش چیست؟

 

این مطلب توسط مهدی عزیزی بررسی شده است. تاریخ تایید: ۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۴:۵۴
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات