فراموش کردم
اعضای انجمن(527) صفحه اصلی اخبار میانه عکس مذهبی هـنـری ورزشی حـــوادث کتاب میانه میانا تی وی معرفی همشهریان نمایندگان محترم مجلس مباحث انتخاباتی میانه اخبار ادارات و سازمانها درباره میانه بهمراه جزئیات لینکستان میانه مقررات انجمنهای صفحه اصلی
جستجوی انجمن
مدیر انجمن: مهدی عزیزی
مهدی ارنگ (mehdi-ARANG )    

۲۳۵ ایده فناورانه در آذربایجان‌شرقی تجاری شد

درج شده در تاریخ ۹۸/۰۸/۰۹ ساعت 11:33 بازدید کل: 63 بازدید امروز: 63
 

 

۲۳۵ ایده فناورانه در آذربایجان‌شرقی تجاری شد

تبریز- ایرنا- رییس پارک علم و فناوری استان آذربایجان‌شرقی با بیان اینکه تعداد ۲۳۵ ایده فناوری در استان تجاری شده است، مجموع گردش مالی این شرکت‌های فناور را یکهزار و ۷۸۹ میلیارد ریال اعلام کرد.

عبدالرضا واعظی روز چهارشنبه در جلسه هماهنگی برگزاری جشنواره رویش در میانه میزان حمایتهای مالی انجام شده از این شرکتها را ۶ هزار و ۳۰۵ میلیارد ریال اعلام کرد.

وی تعداد کل فناوری های ایجاد شده را ۴۶۳ ایده و میزان اشتغالزایی مستقیم ایجاد شده را ۳ هزار و ۸۵۸ فقره خواند.

واعظی دانشجویان و دانش آموزان، فارغ التحصیلان دانشگاهها و مراکز آموزشی، کارشناسان صنایع و سازمانها، تمامی زنان و دختران خانه دار و تمامی ساکنان شهرستان میانه حتی روستاها را جامعه هدف برای شرکت در جشنواره رویش شهرستان برشمرد.

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه هم گفت: انتقال مرکز رشد میانه به مرکز آموزشی فنی و حرفه ای شهرستان اقدامی مهم برای تغییر رویکرد و شیوه و روش کار در مرکز رشد شهرستان بوده و سبب ارتباط تنگاتنگ اعضاء خواهد بود.

محمدرضا مشایخی اولین اقدام برای جمع بندی موضوعات پیرامون حوزه علم و فن آوری شهرستان را اشرافیت اطلاعاتی نسبت به مزیت ها و ظرفیت های شهرستان خواند و افزود: با اشرافیت اطلاعاتی می توان به روز کار کرده و مسیر دست یابی به اهداف را تسهیل کرد.

مشایخی همچنین با تاکید بر اینکه اشرافیت اطلاعاتی محصور به مسائل خاص نبوده و تمامی مسائل را شامل می شود، بروز بودن توام با هوشمندی در کنار اشرافیت اطلاعاتی را از دیگر شاخصه های توسعه برای مرکز رشد و فناوری میانه عنوان کرد.

این مطلب توسط مهدی عزیزی بررسی شده است. تاریخ تایید: ۹۸/۰۸/۰۹ - ۱۴:۰۶
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (2)