فراموش کردم
اعضای انجمن(398) قوانین سایت مقررات انجمنها
جستجوی انجمن
مهدی ارنگ (mehdi-ARANG )    

مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری آذربایجان‌شرقی خبر داد: امضای ۶۰ میلیارد ریال تفاهم‌نامه با تشکل‌های مردم‌نهاد آذربایجان‌شرقی

درج شده در تاریخ ۹۸/۰۷/۱۲ ساعت 09:58 بازدید کل: 97 بازدید امروز: 97
 
 

 

نصر: مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری آذربایجان‌شرقی از امضای ۶۰ میلیارد ریال تفاهم‌نامه با تشکل‌های مردم‌ نهاد آذربایجان‌شرقی خبرداد.

 
برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید
 
 
 

به گزارش نصر، بدر شکوهی مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری آذربایجان‌شرقی در جلسه کارگروه فرهنگی و اجتماعی شهرستان سراب، گفت: در دو سال گذشته تفاهم‌نامه‌هایی به ارزش ۶۰ میلیارد ریال با موسسات و تشکل‌های مردم نهاد استان برای کاهش آسیب‌های اجتماعی، منعقد و عملیاتی شده است.

او تعداد تفاهم نامه‌های امضا شده را ۱۶ مورد با رویکرد حمایت از اقشار در معرض آسیب مانند کودکان کار و زنان بی‌سرپرست، سامان‌دهی تکدی‌گری و ارائه خدمات به حاشیه‌نشینان در سطح آذربایجان شرقی اعلام کرد.

او با تأکید بر ضرورت تدوین نقشه راه و برنامه عملیاتی برای رفع آسیب‌های اجتماعی، اظهار کرد: تشکل‌های مردم‌نهاد می‌توانند نقش قابل ملاحظه‌ای در فرهنگ‌سازی و آگاه‌سازی شهروندان داشته باشند و ضروری است ادارات دولتی راه را برای استفاده از ظرفیت کنش‌گران اجتماعی و مدنی هموار کنند.

بدر شکوهی با اشاره به عزم جدی دولت تدبیر و امید برای تقویت همبستگی اجتماعی و پویایی فرهنگی در سطح جامعه، افزود: به‌رغم محدودیت‌های ناشی از تحریم‌های ظالمانه، بودجه قابل توجهی توسط وزارت کشور برای مقابله با آسیب‌های اجتماعی اختصاص یافته است.

مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری آذربایجان شرقی، رفع مشکلات کشور را در گرو همکاری و تعامل نزدیک مردم و مسئولان دانست و بر آمادگی اداره کل اجتماعی و فرهنگی استانداری برای حمایت از تلاش‌هایی که برای ارتقای فرهنگ و همبستگی اجتماعی در سطح استان صورت می‌گیرد تاکید کرد.

فرماندار سراب نیز در این جلسه با ارایه گزارشی از وضعیت شهرستان در حوزه اجتماعی و فرهنگی، بر ضرورت همکاری و هم افزایی مردم و مسئولان برای کاهش آسیب‌های اجتماعی تاکید کرد.

ایرج ثقفی با معرفی سراب به عنوان یکی از شهرستان‌های مذهبی و فرهنگی استان، دینداری و التزام به موازین اخلاقی را مهم‌ترین خصوصیات اهالی سراب عنوان کرد و یادآور شد: این خصوصیات را باید حفظ و تقویت کرد تا از بسیاری از چالش‌ها و خطراتی که در حوزه فرهنگی و اجتماعی وجود دارد جلوگیری شود.

مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری آذربایجان شرقی پس از این جلسه از مرکز نگهداری سالمندان و معلولان شهرستان سراب بازدید کرد.

انتهای پیام/

این مطلب توسط موسی اصلانی بررسی شده است. تاریخ تایید: ۹۸/۰۷/۱۲ - ۱۱:۲۳
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (2)