فراموش کردم
اعضای انجمن(527) صفحه اصلی اخبار میانه عکس مذهبی هـنـری ورزشی حـــوادث کتاب میانه میانا تی وی معرفی همشهریان نمایندگان محترم مجلس مباحث انتخاباتی میانه اخبار ادارات و سازمانها درباره میانه بهمراه جزئیات لینکستان میانه مقررات انجمنهای صفحه اصلی
جستجوی انجمن
مدیر انجمن: مهدی عزیزی
مهدی ارنگ (mehdi-ARANG )    

مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه میانه: نقش طلاب در مقابله با جنگ نرم دشمن، بسیار حساس و حیاتی است

درج شده در تاریخ ۹۸/۰۷/۱۲ ساعت 09:57 بازدید کل: 63 بازدید امروز: 63
 
 
مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه میانه: نقش طلاب در مقابله با جنگ نرم دشمن، بسیار حساس و حیاتی است

 

مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه میانه در جمع طلاب بسیج، وظایف خطیر طلاب در برابر بدعتها، تحریف ها، شایعات و شبهات را یادآور شد و گفت: نقش طلاب در مقابله با جنگ نرم دشمن، بسیار حساس و حیاتی است.

به گزارش پایگاه خبری مهرصبا مرجع اخبار شهرستان میانه، حجت الاسلام حسن امیرنژاد افزود: در شرایط حساس کنونی که دشمن با انواع ترفندها به جنگی خاموش با انقلاب اسلامی برخواسته است و با شبهه افکنی، شایعه پراکنی و ترویج بدعتها و ایجاد انحرافات به جنگ با اعتقادات و باورهای مردم رفته و می خواهد بین مردم و ولایت فقیه فاصله اندازد، طلاب باید بیش از هر زمان دیگری در تبیین واقعیات و بصیرت دهی و تشریح چهره واقعی استکبار، ایفای نقش کنند.

وی حذف نام شهدا از معابر و خیابانها در برخی از شهرها را یکی از توطئه های از پیش طراحی شده دشمن برای پایمال سازی خون شهدا و نابودی اهدافشان عنوان کرد و اظهار داشت: متاسفانه عده ای خواسته یا ناخواسته ابزار دست دشمن شده و مسیر اهداف دشمن را هموار می سازند.

حجت الاسلام امیرنژاد راه مقابله با دشمن و برداشتن تابلوهای ایست و موانع پیش روی انقلاب را مقاومت دانست و گفت: برای نیل به اهداف انقلاب و ناکام سازی دشمن در تحریم ها و تهدیدات باید با سلاح مدیریت جهادی و حرکت انقلابی وارد میدان شد.

مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه میانه، ولایت مداری را یکی از ارکان اساسی پیشرفت و اقتدار عنوان کرد و با اشاره به دوران دفاع مقدس، تصریح کرد: آنچه ما را در دوران دفاع مقدس پیروز میدان کرد، قدرت ایمان رزمندگان در سایه ولایت مداری آنان بود. مردم یکصدا پشتیبان ولایت شدند چرا که می دانستند که نور ولایت شمّه ای از انوار الهی است و حرکت در مسیر ترسیمی ولایت، عین اطاعت از خداست.

حجت الاسلام امیرنژاد افزود: با پیروزی انقلاب، دست اجانب از کشور کوتاه شد و انقلاب، مانع و سدی بزرگ بر سر راه چپاول منابع مادی و انسانی کشور توسط استکبار و استعمار شد لذا دشمنی آنان با ما هرگز پایان نخواهد پذیرفت و دراز شدن دست دوستی آنان بسوی ما با انواع عناوینی همچون مذاکره، فریبی بیش نیست.

همایش بصیرت افزایی و روشنگری با شرکت ده ها نفر از خواهران بسیجی در حوزه علمیه خواهران زینبیه میانه برگزار شد.

خبرنگار: علی محمّد عزّتی

این مطلب توسط مهدی عزیزی بررسی شده است. تاریخ تایید: ۹۸/۰۷/۱۲ - ۲۱:۱۷
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (2)