فراموش کردم
اعضای انجمن(400) قوانین سایت مقررات انجمنها
جستجوی انجمن
مهدی ارنگ (mehdi-ARANG )    

امیدواریم دولت سیزدهم فارغ از سهم خواهی‌ها کابینه تشکیل دهد

درج شده در تاریخ ۰/۰۴/۱۰ ساعت 18:33 بازدید کل: 544 بازدید امروز: 544
 

 

امین‌زاده در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان:

 

فعال سیاسی اصولگرا درباره اولویت‌های اقتصادی دولت سیزدهم توضیح داد.

 

الهام امین زاده مشاور حقوقی دولت یازدهم در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب و تشکل‌های گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره اولویت‌های اقتصادی دولت سیزدهم گفت: رفع موانع کسب و کار و تولید و صادرات باید در دستور کار سریع دولت قرار بگیرد؛ این موانع می‌تواند اعم از موانع حقوقی و قانونی باشد و راه‌حل مشکلاتی که فعالان اقتصادی رو در روی خود دارند.

او با اشاره به  تشکیل کابینه فراجناحی توسط سید ابراهیم رئیسی هم ادامه داد: اگر اولویت همه افرادی که در کابینه حضور دارند منافع ملی و رفع مشکلات مردم و خدمت به آنها باشد چنین کابینه‌ای محتمل بوده و در مسیر هم افزایی قدم بر خواهد داشت؛ در غیر اینصورت اگر صرفا منافع حزبی و جناحی مد نظر قرار گیرد آسیب زا خواهد بود.

امین زاده افزود: ما می‌توانیم از میان افراد متخصص و متعهد که تجربه لازم را در زمینه اداره یک وزارتخانه دارند بدون توجه به حزب و گرایش سیاسی آنها انتخاب کنیم. ما افراد بسیاری را داریم که منافع ملی و خدمت به مردم برایشان در اولویت قرار دارد. چنین افرادی اگر کنار هم قرار بگیرند می‌توانند به بهترین نحو به کشور خدمت کنند.

مشاور حقوقی دولت یازدهم در پایان گفت: آقای رئیسی از همان روز اول اعلام کرد که به صورت مستقل وارد عرصه رقابت شده است و در حوزه انتخاب همکاران‌شان در دولت سیزدهم به صورت مستقل و با محور قرار دادن شایسته سالاری عمل خواهد کرد و ما امیدواریم که فارغ از سهم خواهی‌ها کابینه را تشکیل دهد.

انتهای پیام/

این مطلب توسط موسی اصلانی بررسی شده است. تاریخ تایید: ۰/۰۴/۱۰ - ۲۳:۵۳
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (1)