فراموش کردم
اعضای انجمن(399) قوانین سایت مقررات انجمنها
جستجوی انجمن
مهدی ارنگ (mehdi-ARANG )    

ترامپ بار دیگر سی‌ان‌ان را دروغگو خواند

درج شده در تاریخ ۹۹/۰۲/۱۱ ساعت 12:44 بازدید کل: 145 بازدید امروز: 145
 

 

رئیس‌جمهور آمریکا در ادامه جدال همیشگی خود با رسانه‌های این کشور با انتشار پیامی توئیتری مجددا سی‌ان‌ان را به انتشار اخبار جعلی متهم کرد.

به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان، دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا در پیامی توئیتری خبر رسانه‌ها مبنی بر اینکه در تماسی تلفنی به شدت بر سر مدیر ستاد انتخاباتی‌اش فریاد زده که چرا در نظرسنجی‌ها از جو بایدن، رقیب انتخاباتی خود عقب افتاده است، رد کرد و نوشت: «فقط اخبار جعلی. سی ان ان به دروغ گزارش می‌دهد که من اخیراً بر سر مدیر تبلیغات انتخاباتی خودم بر سر مزخرفات فریاد زده‌ام. در واقع، او در حال انجام کار بزرگی است، من هیچ وقت بر سر او فریاد نکشیدم (سال‌ها با من بوده است از جمله در پیروزی سال ۲۰۱۶) و قصد این کار (فریاد کشیدن بر سر او) را ندارم. فقط اخبار جعلی!»

پیش از این خبری منتشر شده بود مبنی بر اینکه ترامپ از مدیر ستاد انتخاباتی‌اش به شدت عصبانی است؛ چرا که وی طبق نظرسنجی ها، از بایدن عقب افتاده است.

با توجه به نتایج نظرسنجی‌ها و افزایش نارضایتی از عملکرد ترامپ در موضوع کرونا، شرایط برای او در انتخابات ریاست جمهوری ماه نوامبر دشوار‌تر خواهد شد. به نظر می‌رسد، جو بایدن، نامزد دموکرات‌ها می‌تواند به سادگی از این شرایط به سود خود بهره ببرد.

انتهای پیام/

این مطلب توسط میثم عظیمی. بررسی شده است. تاریخ تایید: ۹۹/۰۲/۱۱ - ۱۵:۲۱
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (4)