فراموش کردم
رتبه کلی: 34


درباره من
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
محمدرضاشفاف (masih222 )    

واکنش روسیه به حمله احتمالی به ایران چیست؟

منبع : http://jamnews.ir/NSite/FullStory/News/?Id=35840&S
درج شده در تاریخ ۹۰/۱۱/۰۱ ساعت 13:54 بازدید کل: 570 بازدید امروز: 15
 

به نام خدا

 

به گزارش سرویس سیاسی جام نیوز؛ سایت رادیو فردا، روز یکشنبه 4 دسامبر(13 آذر) نوشت: «در گیرودار افزایش تنش‌ها میان ایران و غرب، سفیر روسیه در سازمان ملل روز جمعه به خبرنگاران گفت کشورش با تحریم‌های تازه علیه ایران مخالف است و بر این باور است که برای حل مشکلات در پرونده جنجال‌برانگیز اتمی ایران گفتگو‌ها باید از سر گرفته شود.»
این سایت ادامه داد: «رجب صفراُف، مدیر مرکز مطالعات ایران در مسکو، در این باره به رادیو فردا می‌گوید: "برای روسیه روشن نیست ایران خلاف قوانین بین‌المللی فعالیت‌های هسته‌ای داشته باشد و اگر این مسئله ثابت نشود چرا باید این تحریم‌ها را اعمال کرد؟"»
بنا بر این گزارش، رجب صفراُف با اشاره به اینکه ایران آماده نیست زیر فشار تحریم باشد و پشت میز مذاکره بیاید، می‌گوید: «احتمال حمله نظامی به ایران مطمئناً بر امنیت و منافع روسیه و کشورهای آسیای مرکزی تأثیر زیادی خواهد داشت و امنیت منطقه به خطر می‌افتد. در نتیجه در صورت حمله به ایران، روسیه مجبور می‌شود برای حفظ امنیت و منافع خود به میدان بیاید و غرب این را خوب می‌داند.»

 

تاریخ آخرین ویرایش مطلب: تاریخ آخرین ویرایش: ۹۰/۱۱/۰۱ - ۱۳:۵۴
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات