فراموش کردم
رتبه کلی: 34


درباره من
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
محمدرضاشفاف (masih222 )    

حمله هوایی به ایران خطرناک است!

منبع : http://www.shahrekhabar.com/newsview.jsp?rt=politi
درج شده در تاریخ ۹۰/۰۹/۱۳ ساعت 09:48 بازدید کل: 844 بازدید امروز: 17
 

به نام اهورا مزداي پاك

 
> $f("player", "../../../Scripts/flowplayer-3.2.7.swf", { clip: { autoBuffering: true, url: "http://qudsonline.ir/Images/News/AtachFile/" } }); >
وزیر دفاع آمریکا:

حمله هوایی به ایران خطرناک است!

وزیر دفاع آمریکا با هشدار درباره خطرات حمله هوایی به ایران اظهار داشت، تضمینی برای موفقیت اینگونه حملات علیه برنامه هسته ای این کشور وجود ندارد.

به گزارش  قدس آنلاین"لیون پانیتا" در نشستی در مرکز مطالعات واشنگتن اظهار داشت: هیچ تضمینی درباره این که حملات هوایی احتمالی به ایران به اهداف خود برای ضربه زدن به برنامه هسته ای این کشور اصابت کند، وجود ندارد.

پانیتا افزود: در بهترین حالت (حملات هوایی) برنامه هسته ای ایران را یک یا دو سال به تعویق می اندازد؛ این امر بستگی به توانایی در هدف قرار دادن مواضع است؛ ولی صراحتا دستیابی به برخی از این اهداف دشوار است.

پانیتا هشدار داد: حملات هوایی به ایران، به اقتصاد آمریکا و اروپا ضربه می زند، و جان نظامیان آمریکایی را به خطر می اندازد، و منطقه را به درگیری هایی غیرقابل کنترل می کشاند.

پانیتا گفت: در نهایت، این امر موجب بدترشدن اوضاع شده، و نه تنها موجب خسارتهای جانی می شود، بلکه به نظر من خاورمیانه را به جنگی تأسف بار می کشاند.

وزیر دفاع آمریکا تاکید کرد: باید درباره پیامدهای غیرقابل پیش بینی اینگونه حملات هوشیار باشیم.

  

تاریخ آخرین ویرایش مطلب: تاریخ آخرین ویرایش: ۹۰/۰۹/۱۳ - ۰۹:۴۸
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات