فراموش کردم
رتبه کلی: 34


درباره من
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
محمدرضاشفاف (masih222 )    

داشتیم به سرنخهای بیشتری در این پرونده بزرگ اختلاس پی می‌بردیم اما .........

منبع : سايت الف
درج شده در تاریخ ۹۰/۰۸/۱۱ ساعت 10:04 بازدید کل: 460 بازدید امروز: 3
 

به نام اهورا مزداي پاك

 

در حالی که طرح هدفمندی یارانه‌ها و گرانی‌های ناشی از آن، فشار معیشتی بر مردم را به حد غیر قابل تحملی رسانده است، یک عضو کمیته تحقیق و تفحص مجلس از سازمان تامین اجتماعی، از اختلاس هزار میلیارد تومانی در ۱۵۰شرکت زیرمجموعه سازمان بازنشستگی و شستا خبر داد.

سلیمان جعفرزاده به خبرگزاری مهر گفت: «داشتیم به سرنخهای بیشتری در این پرونده بزرگ اختلاس پی می‌بردیم اما هیئت رئیسه مجلس از ادامه تحقیق و تفحص جلوگیری کرد اگرنه می‌توانستیم بیش از سه هزار میلیارد تومان اسناد و مدارک تخلف در این شرکت‌ها را اثبات کنیم.»

نماینده ماکو و چالدران در مجلس با اشاره به «پاداش‌های ۴۵۰میلیون تومانی تا یکهزار سکه‌ای» به برخی افراد، از تخلف محرز برخی نمایندگان در این فساد مالی خبر داد و گفت: «اموال ۳۰میلیون بازنشسته تامین اجتماعی را تبدیل به شرکتهای خانوادگی کرده‌اند.»

وی تاکید کرده در هشت سالی که نماینده مجلس بوده هیچ موردی مانند تحقیق و تفحص از سازمان تامین اجتماعی این چنین سیاسی نبوده است.

به گفته جعفرزاده، طرح تحقیق و تفحص از سازمان تامین اجتماعی از روز اول با فشارهای سیاسی از سوی بسیاری از چهره‌ها و حتی هیئت رئیسه مجلس مواجه شد چرا که نمایندگان حاضر در تیم تحقیق و تفحص به سراغ شرکت‌هایی رفتند که ۶۰سال هیچگونه نظارتی بر عملکرد آن‌ها نبوده است.

 

 

تاریخ آخرین ویرایش مطلب: تاریخ آخرین ویرایش: ۹۰/۰۸/۱۱ - ۱۰:۰۴
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات