فراموش کردم
رتبه کلی: 34


درباره من
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
محمدرضاشفاف (masih222 )    

دختران مصری قربانی مفتیان سعودی

منبع : http://alef.ir/vdcba0b89rhb55p.uiur.html?126249
درج شده در تاریخ ۹۰/۰۷/۲۵ ساعت 09:54 بازدید کل: 469 بازدید امروز: 12
 

به نام ايزد منان

مفتی های سعودی برای دادن چهره ای شرعی به بی بند و باری های سعودیها در مصر، نوع جدیدی از ازدواج را مشروع اعلام کرده اند.

به گزارش العالم، یک روزنامه نگار مصری در مقاله ای تحت عنوان "فروش دختران؛ خریدار ثروتمندان عرب"، از نوع جدیدی از بی بند و باری سعودی ها در مصر پرده برداشت که قربانیان اصلی آن دختران نوجوان مصری هستند.

این روزنامه نگار مصری تاکید کرد: پس از انقلاب ۲۵ ژانویه و توقف بسیاری از فعالیتهای اقتصادی در مصر، نوع جدیدی از ازدواج تحت عنوان "ازدواج قراردادی" بوسیله ثروتمندانی که عمدتا افرادی مسن از کشورهای حاشیه خلیج فارس هستند، رواج یافته است. بر اساس تحقیقاتی که توسط جمعیت "حواء المستقبل" با همکاری "شورای ملی زنان" صورت گرفته، شیوع ازدواج قراردادی ناشی از وضعیت بد اقتصادی خانواده ها، و گسترش فقر است.

این نویسنده مصری خاطرنشان کرد: بیشترین طرفداران این نوع ازدواج با دختران مصری، سعودی ها و کویتی ها هستند. که در این میان استان جیزه به دلیل فقر بیشتر ساکنان آن بیش از دیگر مناطق شاهد این بحران است.
 
تاریخ آخرین ویرایش مطلب: تاریخ آخرین ویرایش: ۹۰/۰۷/۲۵ - ۰۹:۵۴
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات