فراموش کردم
اعضای انجمن(526) صفحه اصلی اخبار میانه عکس مذهبی هـنـری ورزشی حـــوادث کتاب میانه میانا تی وی معرفی همشهریان نمایندگان محترم مجلس مباحث انتخاباتی میانه اخبار ادارات و سازمانها درباره میانه بهمراه جزئیات لینکستان میانه مقررات انجمنهای صفحه اصلی
جستجوی انجمن
مدیر انجمن: مهدی عزیزی

بیانات مهم دکتر فرمند درباره امام جمعه?!

منبع : http://www.miyanali.com/maroon/clip/1
درج شده در تاریخ ۹۵/۱۰/۳۰ ساعت 19:01 بازدید کل: 351 بازدید امروز: 346
 

بیانات مهم دکتر فرمند در باره امام جمعه?!

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی میانه نیوز فردین فرمند :من چندین بار از آقای امام جمعه خواهش کرده ام که به صورت تمام وقت در میانه حضور داشته باشد لذا رییس ائمه جمعه کشور از من دعوت کرد و جلسه ای برگزار کردیم لذا طبق فرموده مقام معظم رهبری باید تمامی امام جمعه ها به صورت تمام وقت باشند لذا آنان هر شخصی را برای میانه امام جمعه بفرستند ما وظیفه داریم با وی همکاری کنیم.

وی اضافه کرد: حکم امام جمعه میانه اسفندماه به پایان می رسد و وی را احضار کرده و گفته اند که آقای حامدی خواسته مردم شهرستان میانه این است که شما به صورت تمام وقت در این شهر حضور پیدا کنید لذا به من گفتند که آقای حامدی قصد ندارد که به صورت تمام وقت بیاید من نیز با خنده گفتم که وی را مجبور کنید تا بیاید لذا آنان خواستند تا بنده فردی را برای امام جمعه شدن معرفی کنم ولی من گفتم که این موضوع به من ربطی ندارد و در حوزه کاری و وظایف من نمی باشد لذا بنده این را هم با صراحت گفتم که من آقای حامدی را می خواهم.

 

 

این مطلب توسط مهدی عزیزی بررسی شده است. تاریخ تایید: ۹۵/۱۱/۰۱ - ۱۴:۲۱
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (3)