فراموش کردم
اعضای انجمن(527) صفحه اصلی اخبار میانه عکس مذهبی هـنـری ورزشی حـــوادث کتاب میانه میانا تی وی معرفی همشهریان نمایندگان محترم مجلس مباحث انتخاباتی میانه اخبار ادارات و سازمانها درباره میانه بهمراه جزئیات لینکستان میانه مقررات انجمنهای صفحه اصلی
جستجوی انجمن
مدیر انجمن: مهدی عزیزی

برد وباخت

درج شده در تاریخ ۹۴/۱۱/۲۵ ساعت 16:37 بازدید کل: 45 بازدید امروز: 42
 

بسمه تعالی

متاسفانه برخی از مردم و بالاخص در شهر ما به مساله انتخابات به مثابه یک بازی برد و باخت می نگرند و تمایل به برد در هر شرایطی را دارند حتی به قیمت انتخاب افراد ناصالح، همین فرهنگ غلط موجب  می شود در شهر ما برخی افراد شایسته و توانمند به جهت کارکرد و تبلیغات قانونمند و عدم هزینه های اضافی، کمرنگ شده و مردم نیز به ناخودآگاه به حمایت از افراد قانون شکن و پر هزینه ای که صرفا بدلیل هزینه های کلان خود را مطرح نموده اند رفته و با دست خود چاهی عمیق برای خود بکنند، انتخابات بازی برد و باخت نیست که بخواهیم پیروز میدان باشیم، انتخابات عرصه انتخاب افراد اصلح و توانمند است حتی اگر این افراد رای نداشته باشند، یادمان باشد رای ما حق الناس است و رای بدون تدبیر و از روی احساسات، عواقب دنیوی و اخروی به همراه دارد.

این مطلب توسط اسماعیل مختاری بررسی شده است. تاریخ تایید: ۹۴/۱۱/۲۵ - ۱۷:۵۳
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات