فراموش کردم
اعضای انجمن(398) قوانین سایت مقررات انجمنها
جستجوی انجمن
مهسا تقی پور (mahsa6720002001 )    

یک جوان بعد از این تصادف وحشتناک به طور معجزه آسایی زنده ماند

درج شده در تاریخ ۸۸/۰۳/۱۲ ساعت 02:59 بازدید کل: 1395 بازدید امروز: 22
 


 

عکس یک جوان بعد ازیک تصادف وحشتناک !

 

یک جوان بعد از این تصادف وحشتناک به طور معجزه آسایی زنده ماند

 

tasadof.jpg

بر اثر تصادف اتوبوس در هندوستان یک میله دراز آهنی از ناحیه بالای سر یک جوان عبور کرد. میله آهنی که از پیشانی جوان وارد شده و از زیر چانه راست جوان خارج شده بود در یک جراحی موفقیت آمیز از سر این جوان خارج شد.

به گزارش روزنامه حریت ترکیه، مانیش راجپوروهیت ، دانش آموز 18 ساله فقط چند میلی متر با مرگ فاصله داشت.

مانیش راجپوروهیت هندی که در این تصادف باور نکردنی تنها به اندازه تار مویی با مرگ فاصله داشت به عنوان یک فرد بسیار خوش شانس شناخته شد. این اتفاق در ایالت آندره پرادش هندوستان و بر اثر تصادف یک کامیون با اتوبوس رخ داد. مانی گفت: " میله در سرم فرو رفت و مرا به صندلی چسباند. تا جایی که توانستم داد کشیدم و درخواست کمک کردم.

جوان بد اقبال که ساعتها در همان حالت مانده بود بعد از آنکه مأموران اورژانس وی را به نزدیکترین بیمارستان رساندند با یک بدشانسی دیگر هم مواجه شد. دکترهای بیمارستان گفتند نمی توانند دخالتی بکنند!

آمبولانس وی را به بیمارستان دیگری در بنگلور بردند و مانیش در آن بیمارستان به سرعت به اتاق عمل منتقل شد و میله آهنی از سرش خارج گردید.

دکتر جراح درباره بیمار خوش شانس گفت: " بیمار به هنگام ورود به بیمارستان سلامت هوشی داشت و به محض آنکه مرا دید گفت این شیء خونی را از سرم بردار!"

جراح بیمارستان از صحبت های مانیش علیرغم وجود میله آهنی در سرش اظهار شگفتی کرد و آنرا نمونه ی بسیار نادری دانست

تاریخ آخرین ویرایش مطلب: تاریخ آخرین ویرایش: ۸۸/۰۳/۱۲ - ۰۲:۵۹
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات