فراموش کردم
اعضای انجمن(400) قوانین سایت مقررات انجمنها
جستجوی انجمن
مهسا تقی پور (mahsa6720002001 )    

برگزاری مسابقه اینترنتی انتخاب ملکه زیبایی راهبه ها

درج شده در تاریخ ۸۷/۰۷/۰۱ ساعت 00:23 بازدید کل: 849 بازدید امروز: 158
 


اقدام عجیب کشیش ایتالیایی؛


برگزاری مسابقه اینترنتی انتخاب ملکه زیبایی راهبه ها


برای بزرگتر کردن عکس کلیک کنید - برگزاری مسابقه اینترنتی انتخاب ملکه زیبایی راهبه ها


پدر آنتونیو تاکید می کند که راهبه ها خود پیشنهاد برگزاری چنین مسابقه ای را داده اند. وی ابراز امیدواری کرده است که این مسابقه فقط منحصر به اینترنت نشود و چیزی شبیه مراسم انتخاب ملکه زیبایی ایتالیا برگزار شود!
یک کشیش ایتالیایی در نظر دارد مسابقه ملکه زیبایی راهبه ها را برگزار کند.

به گزارش سرویس بین الملل «فردا» و به نقل از القبس، برای شرکت در این مسابقات که قرار است در ماه سپتامبر جاری برگزار شود، خانم های راهبه باید عکس خودرا برای "پدر آنتونیو رونگی" بفرستند تادر آرشیو الکترونیک خود قرار دهد. کاربران اینترنتی نیز با رای دادن به این عکسها برنده را انتخاب خواهند کرد.

بنابراین گزارش این پدر روحانی در توضیح ابتکار خود می گوید: "آیا فکر می کنید راهبه ها همگی پیرزنان عبوس و فرتوت هستند؟امروزه با پیوستن بسیاری از راهبه ها ی جوان وشاداب و سرشار از سرزندگی از خارج از کشور به اینجا دیگر اینطور نیست."

راهبه هایی از آفریقا و امریکای لاتین وجود دارند که بسیار زیبا هستند بخصوص برزیلی ها!! راهبه ها قبل از اینکه راهبه باشند زن هستند وزیبایی هم هدیه ای الهی است.این مسابقات ثابت خواهد کرد که زیبایی تنها آن چیزی نیست که در تلویزیون نمایش داده می شود. جادوی زیبایی که از قلب و روح برمی خیزد بیشتر است.

پدر آنتونیو تاکید می کند که راهبه ها خود پیشنهاد برگزاری چنین مسابقه ای را داده اند. وی انتظاد دارد حدود هزار نفر در این مسابقه شرکت کنند.

وی ابراز امیدواری کرده است که این مسابقه فقط منحصر به اینترنت نشود و چیزی شبیه مراسم انتخاب ملکه زیبایی ایتالیا برگزار شود!
تاریخ آخرین ویرایش مطلب: تاریخ آخرین ویرایش: ۸۷/۰۷/۰۱ - ۰۰:۲۳
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات