فراموش کردم
اعضای انجمن(400) قوانین سایت مقررات انجمنها
جستجوی انجمن
مهسا تقی پور (mahsa6720002001 )    

مادر شدن!...............رويا!

درج شده در تاریخ ۸۷/۰۷/۰۱ ساعت 00:23 بازدید کل: 761 بازدید امروز: 206
 
برای بزرگتر کردن عکس کلیک کنید - مادر شدن!...............رويا!

مادر شدن!...............رويا!

لطفا با دقت بخوانيد...نتايج نظر‌سنجي‌هاي رسمي اخير فاش کرد؛کاهش تمايل اکثر زنان آمريکايي به مادر شدنآمار منتشر شده رسمي در آمريکا نشان داد که تمايل زنان اين کشور به بچه‌دار شدن کاهش يافته و زنان آمريکايي بيشتري در آستانه 40 سالگي همچنان مادر نشده‌اند و يا تعداد بچه‌هاي آنها نسبت به گذشته کاهش يافته است.
به نقل از آسوشيتدپرس، اداره سرشماري و آمار آمريکا اعلام کرد که در 30 سال گذشته تعداد زناني که بين 40 تا 44 سال سن داشته و هنوز بچه‌دار نشده‌اند 2 برابر شده و از 10 درصد به 20 درصد افزايش يافته است. در اين ميان ميانگين تعداد فرزندان زنان آمريکايي نيز به 9/1 رسيده است که تقريبا نسبت به زنان آمريکايي همين رده سني در سال 1976 به اندازه يک فرزند کاهش يافته است.
اين گزارش با نام "باروري زنان آمريکا" اولين موردي است که در آن از داده‌هاي يک نظرسنجي سالانه بر روي 76 ميليون زن بين 15 تا 50 سال استفاده شده است که امکان مقايسه ايالت به ايالت آمريکا از نظر الگوي باروري را ممکن مي‌کند.
اين تحقيق که از ژانويه تا دسامبر 2006 انجام شده است نشان مي‌دهد که حدود 2/4 ميليون زن شرکت کننده در تحقيق در سال قبلي آن بچه دار شده بودند.
اين تحقيق نشان مي‌دهد که در سال 2006، زنان داراي مدارک دانشگاهي يا حرفه‌اي بيشترين ميزان باروري را در ميان همه سطوح تحصيلاتي داشته‌اند. حدود 36 درصد زنان که در 12 ماهه قبل از تحقيق بچه دار شده بودند از شوهر خود جدا شده، طلاق گرفته و يا شوهر خود را از دست داده بوده و يا شوهري نداشته‌اند.
تعداد فرزندان زنان غير شاغل دو برابر زنان شاغل بوده است اگرچه زنان تشکيل دهنده بخشي از نيروي کار آمريکا 57 درصد زاد و ولدهاي اخير آمريکا را به خود اختصاص داده‌اند.
ايالات کاليفرنيا، نوادا، تگزاس، آريزونا، فلوريدا، ايلينويز، نيويورک و نيوجرسي از نظر تعداد کودکان متولد شده از زنان خارجي در سال 2006 در رتبه‌هاي بالايي قرار داشته‌اند.
منبع:فارس
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
ته نوشت:طبيعيست با بالا رفتن سن ازدواج به علت سخت شدن شرايط جامعه،تغيير شرايط اجتماعي و فرهنگي و همچنين مشکلات اقتصادي از جمله(اشتغال،مسکن،مهريه،هزينه ازدواج و...) ،کاهش تمايلات جوانان نسبت به تشکيل خانواده،شانه خالي کردن از پذيرش مسئوليت ، وهمچنين بي توجهي مسئولين نسبت به اين مسائل است.
ما نيز به جاي آسان کردن شرايط ازدواج دائم به ترويج ازدواج موقت! رو اورده ايم !
به نظر شما با اين روند طي چند سال آينده وضعيتي مشابه امريکا نداريم!!!؟
همين....!!!
تاریخ آخرین ویرایش مطلب: تاریخ آخرین ویرایش: ۸۷/۰۷/۰۱ - ۰۰:۲۳
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (0)