فراموش کردم
اعضای انجمن(400) قوانین سایت مقررات انجمنها
جستجوی انجمن
مهسا تقی پور (mahsa6720002001 )    

پيرمرد 60 ساله معشوقه 20 ساله خود را كشت

درج شده در تاریخ ۸۷/۰۷/۰۱ ساعت 00:23 بازدید کل: 643 بازدید امروز: 167
 


پيرمرد 60 ساله معشوقه 20 ساله خود را كشت


برای بزرگتر کردن عکس کلیک کنید - پيرمرد 60 ساله معشوقه 20 ساله خود را كشت


خبرگزاري فارس: پيرمرد 60 ساله‌اي بامداد امروز معشوقه 20 ساله خود را بر سر مسائل ناموسي با طناب خفه كرد و به قتل رساند.


به گزارش خبرنگار اجتماعي فارس، صبح امروز مأموران كلانتري 128 تهران‌نو از وقوع يك فقره درگيري و نزاع منجر به قتل ميان يك زوج با خبر شدند.
مأموران با حضور در صحنه دريافتند زن جوان 20 ساله‌اي بر اثر خفگي به قتل رسيده و جسدش در آپارتماني متعلق به يك مرد 50 ساله واقع در اين منطقه رها شده است.
اصغرزاده بازپرس شعبه اول دادسراي امور جنايي تهران در خصوص اين پرونده گفت: متهم به قتل مرد ميانسال 60 ساله در صحنه درگيري و قتل دستگير شد و مشخص شد مقتوله همسر موقت اين مرد بوده است.
وي ادامه داد: متهم دستگير شده مدعي شد با مقتوله از 3 سال قبل ازدواج موقت كرده اما بر سر مسائل ناموسي با وي درگيري داشته و همين درگيري باعث شده تا وي را به قتل برساند.
متهم مدعي شد: شامگاه شب گذشته به وي متذكر شدم دست از ارتباطات نامشروع خود با مردان ديگر بردارد اما وي حاضر به اين اقدام نشده همچنين حاضر به قطع ارتباطمان نيز نشد.
وي ادامه داد: پس از آنكه مقتوله حاضر به ترك كارش نشد با يكديگر درگير شده و در اين درگيري وي را با بستن يك طناب به دور گردنش به قتل رساندم.
اين فرد افزود: سپس طناب ها را باز كرده و درون سطل زباله خارج از منزل انداختم تا فوت وي را عادي جلوه دهم اما عذاب وجدان باعث شد تا موضوع را به مأموران پليس آگاهي خبر دهم.
اصغرزاده گفت: متهم مدعي است مقتوله به ادعاي خود سرپرستي ندارد و تحت سرپرستي بهزيستي است و از سن 14 سالگي مورد تجاوز قرار گرفته است.
بازپرس شعبه دوم دادسراي امور جنايي تهران افزود: اين فرد مدعي است4 سال قبل زماني كه مقتوله 16 ساله بوده است در يك شب باراني به اين دختر جوان جاي خواب داده و تا مدتها ارتباط آنها ارتباط پدر و دختري بوده اما از 2 سالل قبل اقدام به ازدواج موقت با وي كرده است.
وي گفت: در حال حاضر اين فرد به ارتكاب قتل اعتراف كرده و با توجه به اعتراف در بازداشت موقت به سر مي‌برد.
تحقيقات در خصوص زواياي پنهان اين پرونده همچنان ادامه دارد.

http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=8706040743


تاریخ آخرین ویرایش مطلب: تاریخ آخرین ویرایش: ۸۷/۰۷/۰۱ - ۰۰:۲۳
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات