فراموش کردم
لطفا تایپ کنید...
رتبه کلی: 705


درباره من
اهل کاشانم...روزگارم بدنیست...تکه نانی دارم...خرده هوشی...سرسوزن ذوقی...مادری دارم بهترازآب روان...دوستانی بهترازبرگ درخت وخدایی که دراین نزدیکیست...لای این شب بوها...پای آن کاج بلند...روی آگاهی آب...روی قانون گیاه...من مسلمانم...
\
مهناز دانشور (mahnazzzzz )    

(با عمـل بگــوییـد: " دوستت دارم" )متاهل ها بیشتردقت کنند!

منبع : ایران ویج
درج شده در تاریخ ۹۱/۰۸/۰۴ ساعت 09:24 بازدید کل: 364 بازدید امروز: 5
 


 
 


 نوشته ای به همراه گلها به او بدهید
وقتی قرار باشد به عشق خود اعتراف کنید باید هر کاری که ممکن است انجام دهید. برای مردانی که فکر می کنند در زمینه ی ابراز کلامی عشق به زن مورد علاقه شان ناشی هستند، هدیه دادن یک دسته گل زیبا معجزه می کند. می توانید برای یک مدت مشخص، مثلاً یک ماه، هر روز یه او یک شاخه گل رز هدیه بدهید تا او مرتباً به این فکر کند که شما چه نیتی دارید و بعد از تمام شدن این مدت بجای گل به او یک نوشته بدهید که رویش نوشته شده "دوستت دارم" و شاهد باشید که چگونه از شادی صورتش گل می اندازد.

 


دوستت دارم را با شعر بگویید
اگر موسیقیدان زبردستی هستید و می توانید در حین اجرای برنامه ی خود برای عموم عشق خود را نیز به فرد مورد نظرتان ابراز کنید، بهترین روش را انتخاب کرده اید. برای او یک ترانه ی زیبا بسازید یا ترکیبی از ترانه های عاشقانه ی موجود درست کنید و در برابر دیگران برایش اجرا کنید. اگر بتوانید احساسات خود را در فضا های عمومی ابراز کنید او را از عشق مدهوش می کنید.

 


برایش آشپزی کنید
زنان عاشق مردانی هستند که اگر نمی توانند آشپزی کنند، حد اقل در این زمینه تلاش کنند وخوب پذیرایی کنند. اگر می خواهید احساسات خود را برای معشوقتان ابراز کنید، از استعداد آشپزی تان استفاده کنید. یک شام عاشقانه زیر نور شمع ها تدارک ببینید و از صرف آن در کنار او لذت ببرید. بعد از شام برای دسر کیک کوچکی آماده کنید که روی آن نوشته شده "دوستت دارم". این اتفاق نه تنها او را تعجب زده خواهد کرد بلکه زیبا ترین خاطره ی عمرش را نیز برایش رقم خواهد زد.

 


کشف گنج
طراحی کشف یک گنج ساده ترین و در عین حال خلاقانه ترین روش گفتن دوستت دارم است. سرنخ هایی را در اطراف خانه یا بر سر راهش قرار دهید که هر یک او را به سرنخ بعدی برساند، بگذارید آخرین آنها او را به نوشته ای که در جیب شماست برساند که روی آن احساسات خود را نوشته اید. با این کار او هیجان زده و مبهوت روش ابراز علاقه ی شما می شود.

 


نامه ی عاشقانه
هیچ چیز نمی تواند با روش ساده و قدیمی ابراز عشق مقابله کند. یک نامه ی عاشقانه که با عطری خوش معطر شده بهترین راهی است که معشوقتان را از احساساتی که به او دارید باخبر می کند. این روش مناسب کسانی است که در نوشتن مهارت دارند و از کلمات مناسبی استفاده می کنند. برای او بنویسید که از دیدارش چه احساسی به شما دست می دهد و این کار را با صداقت تمام انجام دهید. نامه را باعشق مهر کنید و برایش بفرستید. روزی که معشوق شما این نامه ی عاشقانه را دریافت می کند بهترین روز زندگی او خواهد بود.

 


با جواهرات بگویید که دوستش دارید
هیچ چیز بیشتر از یک تکه جواهری که مخصوص او درست شده باشد مفهوم دوستت دارم را در بر ندارد. اگر نمی توانید زیاد هزینه کنید می توانید خودتان برایش دستبندی درست کنید. آن را در یک جعبه ی زیبا قرار دهید و زمانی که این را به معشوقتان هدیه می دهید شاهد احساساتی او باشید که در آن لحظه بروز می کنند.

 


فیلم بگیرید
اگر انسان خلاقی هستید یک فیلم درست کنید و در آن نشان دهید که معشوقتان چقدر برایتان ارزشمند است. اگر می خوانید او را دو برابر هیجان زده کنید، وقتی دارد این فیلم را تماشا می کند سر برسید و نگاه متعجب و شاد او را ببینید.

 


جایی که اولین بار او را دیدید
برای زوج ها جایی که برای اولین همدیگر را ملاقات می کنند ارزش و اهمیت بسیاری دارد و گفتن دوستت دارم در این محل از هر جایی تأثیر گذار تر و دلنشین تر است.

 


روی شن های ساحل بنویسید
اگر می خوانید ابراز عشقتان به یاد ماندنی باشد سری به کنار دریا بزنید. می توانید وقتی که حواس محبوبتان پرت است بر روی شن ها یک جمله ی عاشقانه بنویسید که وقتی بر می گردد آن را ببیند و هیجان زده شود. اما اگر جواب دلخواهتان را دریافت نکردید می توانید بگویید که کس دیگری آن را از قبل نوشته. اما اگر اوضاع به همان شکلی که می خواستید پیش رفت عکسی از آن نوشته بگیرید و آن راقاب کنید تا برای همیشه آن لحظه را به یاد داشته باشید.

 


در شهر گردش کنید
با هم قرار بگذارید و به پارک و باغ وحش بروید. تفریح کنید و در حین آن خوراکی بخورید. بهترین نتیجه این است در حین راه رفتن ، بیشتر از زمانی که در باشگاه صرف می کردید کالری می سوزانید.

مترجم : تینا اقدسی 

تاریخ آخرین ویرایش مطلب: تاریخ آخرین ویرایش: ۹۱/۰۸/۰۴ - ۰۹:۲۶
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات