فراموش کردم
اعضای انجمن(526) صفحه اصلی اخبار میانه عکس مذهبی هـنـری ورزشی حـــوادث کتاب میانه میانا تی وی معرفی همشهریان نمایندگان محترم مجلس مباحث انتخاباتی میانه اخبار ادارات و سازمانها درباره میانه بهمراه جزئیات لینکستان میانه مقررات انجمنهای صفحه اصلی
جستجوی انجمن
مدیر انجمن: مهدی عزیزی
مهدی قاسمی* (mahdi-gasemi )    

پیام کاپیتان شهبازی به مردم شریف میانه

درج شده در تاریخ ۹۴/۱۲/۰۹ ساعت 23:49 بازدید کل: 122 بازدید امروز: 121
 

بنام خدا

عرصه انتخابات، عرصه ای خطیر و مقدس که نیتش آگاهی رسانی و خدمت صادقانه به مردم شریف است 

اینجانب بعنوان عضو کوچکی از جامعه ایران اسلامی که فرزند سرزمین سرافراز آزربایجان و خاک پاک میانه هستم، با اتکال به خداوند متعال و لطف و محبت مردم شریف سرزمینم، بانیت خدمت بر خود وظیفه دانستم که وارد این عرصه شوم.

انتخابات با حضور و شکوه هرچه تمام تر برگزار گردید و مطمئناً موجب خشنودی خداوند و مردم شد

بنده نیز بر خود وظیفه دانستم از تمامی عزیزانم مخصوصا نسل جوان و قشر فرهیخته و همچنین هوادارانی که در ستاد انتخاباتی حقیر، صادقانه و بی ادعا تلاش کردند تشکیلاتی که با همدلی و زحمات شبانه روزی، انتخابات را با رعایت کامل اصول اخلاقی و موازین قانونی بسلامت مدیریت و برگزار نمودند و علی الخصوص مردم بزرگوار و شریفی که در پای صندوق های رای، با رای پاک و آگاهانه بنده حقیر را انتخاب خویش قرار دادند تشکر و قدردانی نمایم.

تبریک و آرزوی توفیق صمیمانه خویش را تقدیم دو عزیز بزرگوار، آقایان دکتر فرمند و دکتر شیویاری ابراز می دارم که توفیق خدمتگزاری به این مردم نجیب و سرافراز نصیبشان گردید و از درگاه خداوند متعال، تعالی و پیشرفت شهرستان میانه در ابعاد و حوزه های مختلف که در خور و شأن میانه و میانه ای باشد را خواستارم .

حقیر در هر کجای ایران اسلامی که مشغول خدمتگزاری باشم، یک میانه ای هستم و محبت میانه و میانه ای در رگ هایم جریان دارد.

به میانه ایی و آزربایجانی بودنم به خود می بالم

با تقدیم احترام

کاپیتان هوشنگ شهبازی

این مطلب توسط اسماعیل مختاری بررسی شده است. تاریخ تایید: ۹۴/۱۲/۱۰ - ۰۷:۲۴
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (1)