فراموش کردم
اعضای انجمن(135) صفحه اصلی اخبار میانه صفحه اصلی انجمن مقررات انجمنهای سایت
جستجوی انجمن
مدیر انجمن: مهدی عزیزی

دکتر مددی : ترکمنچای سرمایه عظیم تاریخی و فرهنگی ماست

درج شده در تاریخ ۹۲/۰۲/۲۴ ساعت 00:48 بازدید کل: 619 بازدید امروز: 28
 

دکتر مددی : ترکمنچای سرمایه عظیم تاریخی و فرهنگی ماست و بنده تمام تلاشم را جهت تحقق خواسته های مردم عزیز این خطه خواهم کرد .

طی جلسه ای که روز پنج شنبه برای تثبیت فرمانداری شهر ترکمنچای برگزار شد و متاسفانه به علت بعضی از برنامه ها و تصمیم گیریهای دولت ابلاغ نهایی آن به تاخیر افتاده و مردم عزیز و خونگرم ترکمنچای را متاثر کرد , نماینده محترم شهرستان میانه در مجلس شورای اسلامی جناب آقای دکتر مددی در طی بیانه ای با مردم شریف ترکمنچای احساس همدردی و ناراحتی نمود و از اینکه متاسفانه جایگاه واقعی و تاریخی ترکمنچای به این راحتی دستخوش بعضی بی مهری ها می شود خود را ملزم به پیگیری هر چه سریعتر این تصمیمات دانست و نامه ای سرگشاده به رئیس جمهور محترم مبنی بر پیگیری (موضوع ترکمنچای ) که خواسته قلبی مردم این شهر و تثبیت فرمانداری است را به استحضار رساند و همچنین مردم حماسه ساز و شهید پرور شهر ترکمنچای را به خاطر این اتفاق ناخوشایند دعوت به آرامش و سعه صدر نمود و خطاب به آنان افزود :

مردم شریف ترکمنچای بنده نیز به نوبه ی خودم از این خبر تلخ و ناراحت کننده متاثر هستم و بدانید که احساسات شما عزیزان یکی از دغدغه های اصلی بنده در مجلس خواهد بود و پیش از این نیز محبت و ارادت شما مردم غیور به شهرستان میانه اثبات شده , بنده طبق اظهاراتم در جلسه تاکید نموده و می کنم که : تثبیت فرمانداری برای شهر ترکمنچای یکی از اهداف اساسی بنده بوده و خواهد بود و تا نهایی شدن این امتیاز برای ترکمنچای از جان و دل مایه خواهم گذاشت و دست بردار نخواهم بود و بنده بر خود وظیفه می دانم که پیگیری خواسته شما عزیزان در اولویت کاری ام باشد.

تاریخ آخرین ویرایش مطلب: تاریخ آخرین ویرایش: ۹۲/۰۲/۲۴ - ۰۱:۰۰
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات