فراموش کردم
اعضای انجمن(135) صفحه اصلی اخبار میانه صفحه اصلی انجمن مقررات انجمنهای سایت
جستجوی انجمن
مدیر انجمن: مهدی عزیزی

پیام نوروزی حاج محمدعلی مددی؛ نماینده مردم شهرستان میانه در مجلس شورای اسلامی

منبع : drmadadi.ir
درج شده در تاریخ ۹۵/۰۱/۰۱ ساعت 08:52 بازدید کل: 249 بازدید امروز: 244
 

پیام نوروزی حاج محمدعلی مددی؛ نماینده مردم شهرستان میانه در مجلس شورای اسلامی
یا مقلب القلوب و الابصار، یا مدبرالیل و النهار، یا محول الحول و الاحوال، حول حالنا الی احسن الحال

 

نوروز تجلّی پویایی و حرکت طبیعت به سوی تحولی جدید است که با طراوت، رشد و شکوفایی همراه می باشد. امیدوارم که همگام با تحول در طبیعت، سال پیش رو، سالی پر خیر و برکت و توأم با سلامتی و موفقیت برای عموم همشهریان عزیزم باشد و انشاألله که در سال جدید شاهد ادامه حرکت به سوی پیشرفت و آبادانی باشیم تا شهرستان میانه را به جایگاه اصلی آن بازگردانیم.
 کمتر از سه ماه از دوره مسئولیت اینجانب به عنوان نماینده و خادم مردم شهرستان میانه در مجلس شورای اسلامی باقی مانده است که در این مدت و پس از آن نیز کما فی السابق خدمتگزار شما مردم نجیب و قدرشناس خواهم بود و تلاش خواهم کرد تا حد امکان پروژه هایی که آغاز شده و اکنون نیمه تمام است خصوصاً آب شرب میانه و مرکز جامع تصویربرداری در بیمارستان خاتم الأنبیا را به پایان برسانم که در غیر اینصورت از مسئولان محترم شهرستان و نمایندگان دوره دهم استدعا دارم که مساعدت لازم در جهت اتمام هر چه سریعتر این پروژه ها را انجام دهند تا مردم عزیز شهرستان میانه از برکات آن منتفع گردند.
در خاتمه فرصت را غنیمت شمرده از حمایت های آحاد مردم قدرشناس شهرستان میانه و همچنین همکاری مسئولان محترم بویژه اعضای شورای اداری شهرستان که در این چهار سال نهایت همراهی و همکاری را با بنده داشتند قدردانی و تشکرکرده امیدوارم در سایه توجهات حضرت ولی عصر (عج ) و منویات مقام معظم رهبری سربلند و پیروز باشند.


حاج محمدعلی مددی                         

نماینده و خادم مردم شهرستان میانه در مجلس شورای اسلامی

این مطلب توسط اسماعیل مختاری بررسی شده است. تاریخ تایید: ۹۵/۰۱/۰۱ - ۰۹:۰۱
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
2
1 2


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (0)