فراموش کردم
اعضای انجمن(135) صفحه اصلی اخبار میانه صفحه اصلی انجمن مقررات انجمنهای سایت
جستجوی انجمن
مدیر انجمن: مهدی عزیزی

جلسه ارائه گزارش عملکرد دکتر مددی با استقبال کم نظیر و پرشور جوانان میانه ای مواجه شد

منبع : drmadadi.ir
درج شده در تاریخ ۹۴/۱۰/۲۷ ساعت 13:09 بازدید کل: 54 بازدید امروز: 51
 

دیدار عمومی دکتر مددی؛ نماینده مردم شریف شهرستان میانه در مجلس شورای اسلامی با اقشار مختلف جوانان، شامگاه جمعه ؛ 25 دی ماه در  محل ساختمان تشریفات واقع در میدان معلم برگزار شد.
در این مراسم که با استقبال کم نظیر و پرشور جوانان فهیم و قدرشناس میانه ای همراه بود دکتر مددی به ارائه گزارش عملکرد چند ساله شان پرداختند و بخشی از اقدامات مهم شان در طول دوره نمایندگی را برای مردم تشریح کردند.
نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به مسئله خصوصی سازی و فروش مجتمع بزرگ فولاد آذربایجان گفت: ما هرگز مخالف واگذاری و اصل 44 قانون اساسی نبوده و نیستیم اما اعتراض ما به نوع واگذاری و نحوه اجرای غلط قانون بود و
 به عنوان نماینده مردم اجازه ندادیم که چوب حراج به بیت المال بزنند. دکتر مددی خاطر نشان کرد: اگر در قضیه اتوبان هم مردم و مسئولان بی تفاوت نبودند و عکس العمل نشان میدادند امروز میانه اینطور در بن بست قرار  نمی گرفت.
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی خانه مهر بازنشستگان، مرکز جامع تصویربرداری،بانک صنعت و معدن،آب شرب و دانشکده فنی و حرفه ای میانه و دهها کار مهم دیگر را از جمله اقدامات چند ساله خود برشمرد که برخی از این کارها افتتاح شده یا آماده افتتاح است و برخی دیگر هم در دست اقدام است که بزودی آماده بهره برداری خواهد بود.نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: تسریع در روند پروژه های عمرانی و آغاز طرح های جدید در حوزه های مختلف عمرانی،صنعتی،آموزشی،درمانی و همچنین حمایت از طرح های اشتغال زا، از جمله برنامه های آتی بنده است که در صورت اعتماد مجدد مردم با قوت فعالیت ها را ادامه خواهیم داد.
نائب رئیس مجمع نمایندگان استان آذربایجان شرقی با اشاره به افزایش تحرکات انتخاباتی در شهرستان میانه گفت: ما نمایندگان فعلی و نامزدهایی که سابقه نمایندگی مجلس را دارند بایستی عملکرد خود را در دوره نمایندگی شان برای مردم تبیین کنند و از شعار دادن بپرهیزند چرا که اعتماد یا عدم اعتماد مردم بستگی به عملکرد آنان دارد.

این مطلب توسط اسماعیل مختاری بررسی شده است. تاریخ تایید: ۹۴/۱۰/۲۷ - ۱۵:۱۲
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات