فراموش کردم
اعضای انجمن(135) صفحه اصلی اخبار میانه صفحه اصلی انجمن مقررات انجمنهای سایت
جستجوی انجمن
مدیر انجمن: مهدی عزیزی

دکتر مددی در گفتگو با شهرمیانه: جریان های ورشکسته سیاسی با مانع تراشی نمی توانند در مسیر خدمت رسانی به مردم اخلال ایجاد کنند

منبع : drmadadi.ir
درج شده در تاریخ ۹۴/۰۹/۰۸ ساعت 15:43 بازدید کل: 89 بازدید امروز: 86
 

لازم می دانم از مدیریت هوشمندانه امام جمعه محبوب و دانشمند میانه؛ حضرت حجت الاسلام والمسلمین حامدی، فرماندار ویژه شهرستان؛ آقای مهندس شکری و خصوصاٌ از دلسوزی و دقت عمل مسئولین قضایی شهرستان از جمله دادستان بزرگوار و زحمتکش؛ آقای امامی و بازپرس محترم؛ برادر عزیزم آقای محمودیان نهایت قدردانی و تشکر را داشته باشم که با احساس مسئولیت به موقع، فرصت هر گونه سؤاستفاده تبلیغاتی را از فرصت طلبان مغرض گرفتند...

دکتر مددی؛ نماینده مردم شریف شهرستان میانه در مجلس شورای اسلامی با  اشاره به عمق رابطه اش با مردم میانه گفت: من به واسطه اینکه از قدیم الأیام با اقشار مختلف مردم در ارتباط هستم لذا بدیهی است که از درد و رنج های این مردم هم اطلاع داشته باشم و بخوبی می دانم که با چه مشکلاتی در زندگی مواجه هستند و همین أمر برای بنده یک نقطه قوت محسوب می شود که با توجه به اشرافی که به مشکلات دارم برنامه ریزی کرده و در صدد رفع این مشکلات برآیم.
وی افزود: از جمله مشکلاتی که مردم ما از آن به شدت رنج می بردند عدم وجود امکانات پیشرفته پزشکی در شهرستان میانه بود که از جمله آن می توان به نبود دستگاه های تصویربرداری مثل MRI، CT scan و غیره اشاره کرد که بیمار و خانواده وی برای تهیه یک عکس رنگی که لازمه تشخیص درست بیماری است بایستی به تبریز یا مراکز سایر استان ها مراجعه کند که این مسئله ضمن اینکه هزینه مضاعفی را بر خانواده بیمار تحمیل می کند و بایستی هفته ها و شاید ماه ها در صف نوبت دهی معطل شوند بلکه به علت پرخطر بودن جاده ها گاهاً دچار سانحه نیز می شدند که مصیبت این خانواده های گرفتار را افزون می کرد.
نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: بنده با علم به این مسائل از همان ابتدای دوره نمایندگی ام پیگیر ایجاد یک مرکز جامع تصویربرداری در میانه بودم که این قضیه را بطور جدی دنبال می کردم تا هم زمینه فعالیت برای پزشکان متخصص و کارآمد در میانه فراهم باشد و هم خدمت رسانی به مردم تسهیل شود اما با توجه به شرایط تحریم ها و اوضاع اقتصادی کشور این کار از عهده دولت خارج بود و دولت عملاً توان سرمایه گذاری در چنین طرح هایی نداشت کما اینکه مجوز احداث مرکز جامع تصویربرداری در میانه را هم به دلیل حائز شرایط نبودن صادر نمی کردند چرا که مرکز جامع تصویربرداری باید در شهرهایی که حداقل 500 هزار نفر جمعیت دارند احداث شود که در غیر اینصورت این کار اصلاً برای سرمایه گذار هم توجیه اقتصادی ندارد اما بنده با اصرار و پیگیری های مداومی که انجام دادم بالأخره توانستم مجوز ایجاد مرکز جامع تصویربرداری در میانه را بگیرم و سپس  سراغ بخش خصوصی رفتم و در این راستا سرمایه گذارانی هم جذب کردم که دو سرمایه گذار قبلی در میانه راه بر اثر تبلیغات سؤ جریان خاص! منصرف شدند اما آقای سلام زاده چون آگاه به مسائل بودند و به جو سیاسی میانه هم کاملاً آشنایی داشتند القائات مخالفان در ایشان اثر نکرد و پس از برنده شدن در مزایده، قرارداد با طی تمامی مراحل و روند قانونی به مبلغ 17 میلیارد تومان منعقد شد.
مددی تصریح کرد: در این قرارداد که بمدت 22 سال بین دانشگاه علوم پزشکی استان و بخش خصوصی منعقد شده، قرار است با تعرفه دولتی به مردم خدمات ارائه کند.در مرکز جامع تصویربرداری انواع دستگاه های پیشرفته و مدرن تصویربرداری نصب و راه اندازی خواهند شد و این در نوع خود در شهری مثل میانه بی سابقه است.
وی افزود: عموم مردم در جریان هستند که عملیات اجرایی برای احداث مرکز جامع تصویربرداری در زمینی به مساحت یک هزار مترمربع در محوطه بیمارستان خاتم الأنبیا آغاز و کار احداث پروژه به سرعت در حال اجرا بود که به خاطر تکمیل پرونده و اطمینان از نوع دستگاه ها و همچنین تأیید نقشه های ساختمانی و ضمانت اجرایی، عملیات به دستور دادستانی محترم شهرستان متوقف شد تا موارد ذکر شده لحاظ گردد که در عرض کمتر از دو روز نواقصات رفع گردید و اکنون عملیات اجرایی پروژه مثل سابق با سرعت در حال اجراست و همشهریان گرامی می توانند با مراجعه به بیمارستان خاتم شاهد اجرای پروژه باشند.
نایب رئیس مجمع نمایندگان استان آذربایجان شرقی اعلام کرد: بنده در اینجا لازم می دانم از مدیریت هوشمندانه امام جمعه محبوب و دانشمند میانه؛ حضرت حجت الاسلام والمسلمین حامدی، فرماندار ویژه شهرستان؛ آقای مهندس شکری و خصوصاٌ از دلسوزی و دقت عمل مسئولین قضایی شهرستان از جمله دادستان بزرگوار و زحمتکش؛ آقای امامی و بازپرس محترم؛ برادر عزیزم آقای محمودیان نهایت قدردانی و تشکر را داشته باشم که با احساس مسئولیت به موقع، فرصت هر گونه سؤاستفاده تبلیغاتی را از فرصت طلبان مغرض گرفتند.
جا دارد از همراهی سایر مسئولین شهرستان بویژه رئیس اداره اطلاعات و عموم مردم آگاه  و شریف میانه نیز تشکر نمایم که  با توجه به شناختی که از جریان های پشت صحنه و انحصاری شهر داشتند با حضور پرشور و گسترده در بیمارستان خاتم الأنبیا و تالار معلم ، حمایت خودشان را از این مطالبات تاریخی اعلام کردند.
دکتر مددی در خاتمه عرائض خود خاطرنشان کرد: خدمت رسانی به مردم در تمامی ابعاد با شتاب در حال انجام است و انشاألله در آینده نزدیک شاهد رشد و توسعه همه جانبه شهرستان میانه خواهیم بود و جریان های ورشکسته سیاسی نیز با مانع تراشی و سنگ اندازی نمی توانند در مسیر خدمت رسانی به مردم شریف میانه اخلال ایجاد کنند.

این مطلب توسط اسماعیل مختاری بررسی شده است. تاریخ تایید: ۹۴/۰۹/۰۸ - ۱۵:۴۷
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
2
1 2


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (6)