فراموش کردم
اعضای انجمن(135) صفحه اصلی اخبار میانه صفحه اصلی انجمن مقررات انجمنهای سایت
جستجوی انجمن
مدیر انجمن: مهدی عزیزی

یکی دیگر از وعده های دکتر مددی محقق شد / قطار ریل ترابر سبا دیروز افتتاح شد + تصاویر

منبع : drmadadi.ir
درج شده در تاریخ ۹۴/۰۹/۰۴ ساعت 12:00 بازدید کل: 83 بازدید امروز: 83
 

صبح روز سه شنبه ؛ سوم آذر ماه  با حضور راشدی معاون امور مسافری راه آهن کشور،فرماندار و جمعی از مسئولین شهرستان  میانه قطار جدید میانه-تهران با عنوان ریل ترابر سبا افتتاح شد.

این قطار که همه روزه مسیر میانه-تهران و بالعکس را طی خواهد کرد، 6 واگن اتوبوسی با امکانات مناسب ساخت کره با ظرفیت هر واگن 60 نفر می باشد که با هزینه هر واگن 15 میلیارد ریال توسط شرکت بخش خصوصی تامین شده است.

گفتنی است پیش از این  سه خط قطار میانه 1، میانه 2 و پردیس مختص میانه بود که با پیگیری های دکتر مددی، قطار جدید ریل ترابر سبا نیز به ناوگان ریلی شهرستان میانه اضافه شد.

لازم به ذکر است دکتر مددی؛ نماینده مردم شریف شهرستان میانه در مجلس شورای اسلامی به علت حضور در جلسات مجلس در مراسم افتتاح حضور نداشت و رئیس دفتر ایشان نیابتاً از طرف دکتر مددی در این مراسم حضور یافت.
پیشتر بخشی از اسناد و مدارک پیگیری های دکتر مددی در زمینه ترمیم و اضافه نمودن قطارهای جدید به ناوگان ریلی شهرستان منتشر شد.

مدارک پیگیری ها : هدیه ای دیگر از سوی دکتر مددی برای مردم شهرستان میانه / قطار اتوبوسی جدید ریل ترابر سبا فردا در میانه افتتاح می شود

این مطلب توسط اسماعیل مختاری بررسی شده است. تاریخ تایید: ۹۴/۰۹/۰۴ - ۱۹:۲۴
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
2
1 2


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات