فراموش کردم
اعضای انجمن(135) صفحه اصلی اخبار میانه صفحه اصلی انجمن مقررات انجمنهای سایت
جستجوی انجمن
مدیر انجمن: مهدی عزیزی

نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی: مناطق روستایی آذربایجان شرقی تحت پوشش شبکه های صدا و سیما قرار گیرند

منبع : drmadadi.ir
درج شده در تاریخ ۹۴/۰۴/۰۶ ساعت 16:16 بازدید کل: 42 بازدید امروز: 41
 

تبریز- عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: مناطق روستایی که در آن سیگنال رسانی شبکه های صداوسیما ضعیف است باید مورد توجه بیشتری قرار گیرند.

به گزارش خبرنگار مهر، محمدعلی مددی شنبه در دیدار با مدیرکل صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی اظهار داشت: تمامی مناطق روستایی و دور افتاده استان باید تحت پوشش کامل شبکه های صداوسیما قرار گیرند زیرا متاسفانه در برخی از این مناطق سیگنال دهی رسانه ملی ضعیف بوده و این امر نیاز به تمهیدات ویژه دارد.

وی با اشاره به جایگاه ویژه صداوسیما گفت: صداوسیما می تواند به عنوان صدای واحد مردم بوده و مشکلات آن ها را به شکل مناسبی بیان کند و از سوی دیگر مهم ترین دستگاه برای ایجاد وحدت در بین مسئولان و عملیاتی کردن فرامین رهبری است.

مددی ادامه داد: صداوسیما می تواند نقش ویژه ای در مدیریت افکار عمومی داشته باشد و از این فرصت باید به شکل مناسبی بهره برد.

نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه این رسانه باید در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی اثرگذار باشد، گفت: برنامه های ویژه ای باید از سوی صداوسیما در راستای عملیاتی کردن اقتصاد مقاومتی برداشته شود زیرا برای تحقق این امر آگاهی عمومی باید بالا رود.

وی افزود: حمایت از تولید ملی، مردمی کردن اقتصاد و حداکثری از منابع و امکانات از بخش های مختلف اقتصاد مقاومتی است که صداوسیما برای عملیاتی کردن هر یک از آن ها باید گام بردارد.

این مطلب توسط اسماعیل مختاری بررسی شده است. تاریخ تایید: ۹۴/۰۴/۰۶ - ۱۹:۰۰
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات