فراموش کردم
اعضای انجمن(135) صفحه اصلی اخبار میانه صفحه اصلی انجمن مقررات انجمنهای سایت
جستجوی انجمن
مدیر انجمن: مهدی عزیزی

درخواست تکمیل شبکه ی فاضلاب شهرک اندیشه توسط دکتر مددی

منبع : drmadadi.ir
درج شده در تاریخ ۹۴/۰۴/۰۲ ساعت 19:35 بازدید کل: 145 بازدید امروز: 142
 

بنا به درخواست مکرر اهالی شهرک اندیشه مبنی بر رسیدگی به دفع بهداشتی فاضلاب این شهرکاز طریق اتصال به شبکه فاضلاب شهری، دکتر مددی؛ نماینده مردم شریف شهرستان میانه در مجلس شورای اسلامی پیگیری هایی در این زمینه انجام دادند.

در راستای رسیدگی به این موضوع،آقای جانباز؛ رئیس هیئت مدیره ومدیر عامل آب و فاضلاب کشور با اشاره به اینکه حجم کاری مربوط به اجرای شبکه ی جمع آوری فاضلاب شهرک اندیشه میانه و شهرک های جدید الاحداث در موافقت نامه ی طرح فاضلاب میانه در نظر گرفته نشده بود اظهار داشته است: با اصلاح موافقت نامه از طریق راهکارهای ماده 215 قانون برنامه پنجم توسعه در دستورکار گرفته و با افزایش حجم مربوط، امکان تامین اعتبار از منابع عمومی میسر می گردد و اعتبار این طرح در لایحه ی بودجه سال آینده با بیش از 30درصد پیشنهاد گردیده است که امید است از منابع داخلی دستگاه اجرایی زیربط و سایر روش های تامین اعتبار موردنیاز، پروژه شبکه ی جع آوری فاضلاب شهرک اندیشه در سال آینده به بهره برداری برسد.
به اطلاع ساکنان محترم شهرک اندیشه می رساند که پیگیری های لازم در جهت رفع مشکل توسط دکتر مددی در حال انجام است که متعاقباً نتایج آن اطلاع رسانی خواهد شد.

این مطلب توسط اسماعیل مختاری بررسی شده است. تاریخ تایید: ۹۴/۰۴/۰۲ - ۲۳:۲۵
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (1)