فراموش کردم
اعضای انجمن(105)
جستجوی انجمن
مدیر انجمن: صادق جعفری
کمیل میانه (komeyl-miyaneh )    

(بحث روز) سایه حجت الاسلام هاشمی رفسنجانی بر انتخابات ریاست مجلس خبرگان رهبری؟؟؟

درج شده در تاریخ ۹۳/۱۲/۱۰ ساعت 23:50 بازدید کل: 39 بازدید امروز: 36
 

(کرسی آزاد اندیشی)

***بحث روز***

سایه حجت الاسلام هاشمی رفسنجانی

بر انتخابات ریاست مجلس خبرگان رهبری؟؟؟

(((لطفا لایک کنید تا دوستان بیشتری در بحث شرکت کنند)))

بححث روز

هفدهمین اجلاسیه مجلس خبرگان رهبری در روزهای 19 و 20 اسفند برگزار می‌شود، قرار است انتخاب رییس مجلس خبرگان رهبری اولین دستور کار اعضا در این اجلاسیه باشد.
گفته می‌شود یکی از گزینه‌های احتمالی ریاست_مجلس_خبرگان آقای #هاشمی_رفسنجانی است، وی از چهره‌های خوش نام نهضت امام خمینی رحمت الله علیه و مبارزین فعال در دوران ستم‌شاهی است که اتفاقا سابقه ریاست مجلس خبرگان رهبری را پس از رحلت آیت الله مشکینی در کارنامه خود دارد، اما برخی عملکردها و اظهارنظرها در سال‌های اخیر و خصوصا در جریان انتخابات ریاست جمهوری دهم باعث شد ریاست وی بر مجلس خبرگان دوام چندانی نداشته باشد و اعضای خبرگان، رای به ریاست آیت‌الله‌ مهدوی کنی در این مسئولیت دهند.


بحث روز سایت میانالی
1- به نظر شما رییس مجلس خبرگان رهبری باید دارای چه ویژگی‌هایی باشد؟ حجت الاسلام هاشمی رفسنجانی تا چه اندازه با معیارهای فرد اصلح برای ریاست خبرگان همخوانی دارد؟
2- شما مزایا و معایب حضور ایشان را چگونه ارزیابی می‌کنید؟ فکر می کنید در صورت حضور می تواند نظر خبرگان را به خود جلب کند؟

با درگذشت آیت الله مهدوی کنی در 29 مهر ماه سال جاری، آقای هاشمی_شاهرودی به عنوان نایب رییس اول به طور موقت ریاست مجلس خبرگان را بر عهده گرفته است. چندی پیش آیت‌الله موحدی کرمانی، دبیرکل جامعه روحانیت مبارز گفته بود رئیس آتی مجلس خبرگان احتمالاً آیت‌الله هاشمی شاهرودی است.
محمد هاشمی، رییس دفتر حجت الاسلام هاشمی رفسنجانی نیز در این خصوص گفته آقای هاشمی نه اعلام کرده‌اند که در این انتخابات شرکت می‌کنند و نه گفته‌اند که در این انتخابات شرکت نمی‌کنند ولی بیان داشته‌اند به تکلیف عمل خواهد کرد.


بحث روز سایت میانالی
1- با توجه به اینکه سال آینده انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان را در پیش رو داریم، نظر شما درباره برجسته کردن انتخاب رییس بعدی مجلس خبرگان رهبری و حضور آقای هاشمی رفسنجانی توسط برخی رسانه‌های داخلی و خارجی چیست؟

این مطلب توسط صادق جعفری بررسی شده است. تاریخ تایید: ۹۳/۱۲/۱۱ - ۱۴:۴۷
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
2
3
4
5
1 2 3 4 5


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (1)