فراموش کردم
اعضای انجمن(325) مدیریت انجمن
جستجوی انجمن

متخصصان فناوری اطلاعات و ساختمان: پرمتقاضی ترین حوزه های شغلی 2019 در لهستان

درج شده در تاریخ ۹۷/۱۱/۰۴ ساعت 08:20 بازدید کل: 126 بازدید امروز: 126
 

متخصصان فناوری اطلاعات و ساختمان: پرمتقاضی ترین حوزه های شغلی 2019 در لهستان

مهندسان و متخصصان ساختمان و فناوری اطلاعات در میان پرمتقاضی ترین نیروهای کاری در سال 2019 در لهستان خواهند بودند. این مطلب بر مبنای نظرسنجی از برترین آژانس های کاریابی در Rzeczpospolita – روزنامه ملی شاخص لهستان در حوزه حقوق و اقتصاد- گزارش شده است.

سال 2019 شاهد بیشترین رشد نرخ اشتغال پذیری برای متخصصان حوزه علوم کامپیوتر و به ِویژه برنامه نویسان زبانهای جاوا و PHP و همچنین متخصصان امنیت سایبری و تیم های پشتیبانی کامپیوتر در لهستان خواهد بود. این متخصصان نه تنها مورد تقاضای شرکتهای لهستانی خواهند بود، بلکه مراکز چندملیتی خدمات فناوری اطلاعات نیز خواستار استخدام این متخصصان خواهند بود.

رشد تقاضا برای متخصصان IT در نتیجه توسعه استارتاپ های محلی و بین المللی و بازار امنیت داده در لهستان خواهد بود. تقاضای بیشتر در بازار کار به معنای افزایش میانگین دستمزد نیز خواهد بود، به طوری که هم اکنون میانگین حقوق ماهانه برای حوزه IT و به ویژه برنامه نویسان حدود 3000 یورو می باشد و حتی در پروژه های بزرگتر زیرساخت، متخصصان می توانند حقوق دو برابری انتظار داشته باشند.

تقاضا برای مهندسان یا اپراتورهای تجهیزات سنگین نیز در اثر مقیاس بزرگتر سرمایه گذاری ها در حوزه جاده سازی و راه آهن که در سال 2019 در لهستان اجرا خواهند شدند، گسترش خواهد یافت. به گفته متخصصان این حوزه، از هر 10 شرکت ساختمانی، 4 شرکت در پی افزایش استخدام در نیمه اول سال 210 بوده و نیمی از آنها نیز افزایش دستمزد خواهند داشت.


https://karpirajobs.com/

کارپیرا مبتکر و پیشرو در حوزه اشتغال و مهاجرت

این مطلب توسط موسی اصلانی بررسی شده است. تاریخ تایید: ۹۷/۱۱/۰۴ - ۰۹:۳۹
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات