فراموش کردم
اعضای انجمن(526) صفحه اصلی اخبار میانه عکس مذهبی هـنـری ورزشی حـــوادث کتاب میانه میانا تی وی معرفی همشهریان نمایندگان محترم مجلس مباحث انتخاباتی میانه اخبار ادارات و سازمانها درباره میانه بهمراه جزئیات لینکستان میانه مقررات انجمنهای صفحه اصلی
جستجوی انجمن
مدیر انجمن: مهدی عزیزی
بین الحرمین (karbala )    

عدم پاسخ به سوالات مطروحه توسط اعضایی شورای اسلامی شهر میانه

درج شده در تاریخ ۹۳/۰۷/۲۷ ساعت 19:48 بازدید کل: 77 بازدید امروز: 74
 

به نام خدا

اعضایی محترم شورای شهر میانه

باتوجه به توانایی های موجود در شهرمیانه در حوزه گردشگری وقانون فعلی شوراها و از طرفی یک بررسی در عملکرد و خروجی کارکردهای شورای شهر میانه از شروع به کار شورای اسلامی شهر و دوره چهارم ، نشان از کارنامه ضعیف و ناکار آمدی به نسبت زمان ، امکانات و توانمندی ها بوده است. که در این راستا اگر وارد مصداق ها شویم که در این سطور نمی گنجد و با توجه به مهمترین پروژه های اجرا شده شهرداری میانه در ۱۴ سال گذشته باید قبول کرد هنوز معضل مربوط به ترافیک حل نشده چه برسد به موارد مهم در حوزه های دیگر و حتی در شورای دوره چهارم هم نه فقط برای حل این معضلات که برای مسائل دیگر هم برنامه و اهتمامی دیده نمی شود.قانون شوراها (ماده ۷۱-بندهای ۲ ،۴ ،۵ ،۶ ، ۷ ، ۱۸) موید حضور و دخالت شورای شهر در حوزه های خارج از شهرداری است ، حال باید پرسید آیا شورای شهر میانه در مسائل اجتماعی ، اقتصادی ، بهداشت و فرهنگ میانه نقش آفرین بوده است؟ از طرفی جلسات کارشناسی با هدف ارائه پیشنهادها جهت تعدیل مشکلات و موانع نسبت به موارد مطروحه از سوی شورای شهر دوره چهارم گذاشته شده است؟ سوالات زیادی در حوزه های مختلف مدیریت شهری و شعارها و وعده های اعضای شورای شهر مطرح بوده و هست  اما متاسفانه هیچ پاسخی به سوالات داده نمیشود برای دومین بار سوال میکنم درماده ۷۱ قانون شوراها مصوب سال ۷۵ به بیان وظایف شوراهای شهر می پردازد. در بند ۱۰ این ماده یکی از وظایف شوراها چنین ذکر شده است؛ «تایید صورت جامع درآمد و هزینه شهرداری که هر شش ماه یک بار توسط شهرداری تهیه می شود و انتشار آن برای اطلاع عموم و ارسال نسخه ای از آن به وزارت کشور یا استانداری». آیا شورای شهرمیانه تابحال به این وظیفه مهم خود عمل کرده است؟این در شرایطی است که بودجه های سالانه کل کشور به طور کامل هر سال منتشر می شود و در اختیار عموم قرار می گیرد.

این مطلب توسط اسماعیل مختاری بررسی شده است. تاریخ تایید: ۹۳/۰۷/۲۸ - ۱۱:۱۳
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (1)