فراموش کردم
اعضای انجمن(527) صفحه اصلی اخبار میانه عکس مذهبی هـنـری ورزشی حـــوادث کتاب میانه میانا تی وی معرفی همشهریان نمایندگان محترم مجلس مباحث انتخاباتی میانه اخبار ادارات و سازمانها درباره میانه بهمراه جزئیات لینکستان میانه مقررات انجمنهای صفحه اصلی
جستجوی انجمن
مدیر انجمن: مهدی عزیزی
بین الحرمین (karbala )    

نامردان خیابانی میانه

درج شده در تاریخ ۹۳/۰۴/۰۲ ساعت 22:45 بازدید کل: 58 بازدید امروز: 52
 

متاسفانه دراکثر خیابانهای میانه علی الخصوص معلم شمالی و مسیرهای پرتردد میانه شاهد مزاحمت های خیابانی افرادی که بوی از انسانیت نبرده اند هستیم در حال حاضر، بی‌حیایی و بی‌پروایی مردان خیابانی به جایی رسیده است که در مسیر اطاعت از هوس‌های شیطانی خود، فقط به زنان خیابانی بسنده نمی‌کنند بلکه برای عموم زنان و دختران از متأهل و مجرد گرفته تا محجبه و بدپوشش، ایجاد مزاحمت می‌کنند.

مردان خیابانی ـ بخوانید نامردان خیابانی ـ که عموماً سوار بر خودرووموتور ،یاپیاده  مقاصد غیراخلاقی خود را دنبال می‌کنند، به محض مشاهده زنان و دختران با توقف در مقابل آنان، رفتاری وقیحانه از خود نشان می‌دهند و بی‌حیایی در پیش می‌گیرند.

چنین رفتار وقیحانه‌ای در اکثر موارد، با اعتراض زنان و دختران روبه‌رو می‌شود و حتی گاهی کار به داد و فریاد و زد و خوردهای فیزیکی کشیده می‌شود. گروهی دیگر از مردان خیابانی، سوار بر خودرو، برای زنان یا دختران ماشین سوار ایجاد مزاحمت می‌کنند. در بسیاری از موارد مشاهده می‌شود که این مزاحمان بی‌اخلاق، با تعقیب خودروی زنان و دختران، مسیری طولانی را طی و ایجاد مزاحمت می‌کنند. مردان خیابانی پیاده را هم باید به سواره‌ها اضافه کرد!

با این وصف، بی‌تردید باید نیروی انتظامی قاطعانه با مردان خیابانی برخورد کند و دستگاه قضایی نیز با صدور احکام درخور، این افراد ضداخلاق را به جزای اعمال هنجارشکنشان برساند.

این مطلب توسط موسی اصلانی بررسی شده است. تاریخ تایید: ۹۳/۰۴/۰۳ - ۰۰:۲۱
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
2
3
4
5
1 2 3 4 5


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات