فراموش کردم
لطفا تایپ کنید...
رتبه کلی: 4037


درباره من
جعفر رضائی (jafar-rezaei )    

طرح اکرام را بشناسیم

درج شده در تاریخ ۹۲/۱۲/۱۸ ساعت 08:44 بازدید کل: 25 بازدید امروز: 24
 

طرح اکرام را بشناسیم

رسول اکرم (ص) :کافل الیتیم اثیر عنداله

کفالت کننده یتیم از گرامی شدگان درگاه خداوند است .                                       

 

طرح اکرام برنامه ایی انساندوستانه است که در معاونت حمایت خانواده کمیته امداد امام خمینی (ره) برای یاری و حمایت کودکان بی سرپرست طراحی و به اجرا در آمده است . در این فعالیت کمیته امداد امام خمینی (ره) ضمن شناسائی فرزندان یتیم تحت حمایت در سراسر کشور به جذب افرادی که مستعد انجام فعالیتهای انساندوستانه و خیر هستند می پردازد . سپس با بر قراری ارتباط بین حامی و فرزند و حفظ و تکمیل فرایند حمایتی زمینه را برای استمرار و بهبود حمایت فراهم می نماید . در طول فعالیت بخش اکرام در کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان میانه حدود 400 یتیم شناسائی گردیده اند که به امید دستی مهربان لحظه شماری می کنند . فرزندان خانواده های بی سرپرست تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی (ره) اعم از دختر و پسر در سنین پیش از ازدواج ( پسرها تا سن هجده سالگی ) سید ، عام ، محصل و غیر محصل در سطوح مختلف تحصیلی ، برخی سالم و گروهی معلول و غالباً از نعمت منزل مسکونی یا امکانات رفاهی محرومند . این غنچه های نو شگفته مستعد بالیدن ، در کلیه روستاها و شهر میانه پراکنده اند. برخی در خانواده های کم جمعیت و عده ایی در خانواده های پر جمعیت زندگی می کنند و این امکان برای شما وجود دارد که یک یا چند فرزند با مشخصات مورد نظر از میان همه این گلهای معطر انتخاب کرده و مورد حمایت مادی و معنوی قرار دهید .

شرایط حمایت از کودکان بی سرپرست :

شما می توانید از حامیان پر مهر و با وفای کودکان با استعداد بلند نظر و با محبت ما در طرح اکرام باشید . اگر به مدت یکسال پرداخت حداقل 300.000 ریال را برای برای حمایت از هر فرزند تقبل نمائید ، شما با هر توانائی مالی می توانید حمایت فرزندی را به عهده گرفته و به عضویت کانون حمایت از شکوفه های بی باغبان در آئید . شما می توانید با کسب اطلاع از نیازهای فرزند تحت حمایت خود زمینه های جهیزیه ، مسکن ، تحصیل ، پوشاک ، رفاه و فرهنگ او را مورد توجه قرار داده و نیازهایش را برآورده نمائید . شما می توانید یک یا چند فرزند را به تنهائی یا به صورت اشتراکی ( به همراه همسر یا ... ) تحت حمایت قرار دهید .

قابلیتهای طرح اکرام :

شما می توانید آینده مادی و معنوی فرزندی از فرزندان ایران زمین را بر عهده بگیرید . شما می توانید دختر یا پسر خود را تا آستانه خانه بخت یاری کنید . شما می توانید مسیر دستیابی به مدارج علمی را بر ای فرزند خود هموار کنید . شما امکان یاری رساندن به فرزند خود در اشتغال و خود کفائی را خواهید داشت و حتی شاید بخواهید یار و غمخوار او باشید و یا نامه های پر از لفظ خود روحیه قوی و عزت نفس بالای او را تضمین نمائید . شما می توانید حامی فرزندی از فرزندان اکرام باشید و در هر زمینه و به هر میزان که بخواهید و قادر باشید ، کمیته امداد آمادگی راهنمایی شما را برای یافتن بهترین راههای حمایتی را دارد .

« طرح اکرام نقطه عطفی است در تکریم خانواده های نیازمند و به ظهور رساندن حضور مردم نوعدوست و نیکوکار »

این مطلب توسط حامد - قره داغی بررسی شده است. تاریخ تایید: ۹۳/۰۱/۰۹ - ۱۷:۳۳
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (3)