فراموش کردم
اعضای انجمن(398) قوانین سایت مقررات انجمنها
جستجوی انجمن
حاج عماد (isar )    

وزیر اطلاعات در گفت‌وگو با فارس:کوچکترین حرکت ضدانقلاب را کنترل می‌کنیم

منبع : http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=1391072600
درج شده در تاریخ ۹۱/۰۷/۲۶ ساعت 21:04 بازدید کل: 385 بازدید امروز: 25
 
وزیر اطلاعات در گفت‌وگو با فارس:
کوچکترین حرکت ضدانقلاب را کنترل می‌کنیم

خبرگزاری فارس: وزیر اطلاعات تاکید کرد: سربازان گمنام امام زمان(عج) کوچکترین حرکت ضدانقلاب را کنترل می‌کنند.

خبرگزاری فارس: کوچکترین حرکت ضدانقلاب را کنترل می‌کنیم

حجت‌الاسلام حیدر مصلحی امروز در حاشیه نشست دولت در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بجنورد، اظهار کرد: الحمدلله چهره منافقان برای همه شناسانده و آشکار شده است.

وی تصریح کرد: حرکت‌های مختلفی را که مجموعه‌های ضد انقلاب برای مقابله با نظام جمهوری اسلامی نشان داده‌اند، به جد کنترل می‌کنیم.

مصلحی اظهار کرد: با اقدامات ما هرگونه حرکتی که امنیت را به خطر بیندازد، زیر ذره‌بین قرار داشته و از دیدگاه ما خنثی و بی‌اثر است.

وی همچنین با بیان اینکه منافقان با پشتوانه دشمنان نظام دست به ترور 16 هزار نفر زده‌اند، افزود: باید آمریکا و ایادی آنان پاسخگوی این ترورها و اقدامات ضد بشری باشند.

وزیر اطلاعات تصریح کرد: آن‌هایی که ادعای حقوق بشر دارند باید در مجامع بین‌المللی در قبال این جنایت‌ها توضیح دهند و بگویند چه توجیهی برای این اقدامات خود دارند.

وی اظهار کرد: باید این گونه مسائل به عنوان یک مطالبه عمومی از سوی کشورها در مجامع بین‌المللی پیگیری و مطرح شود تا چهره استکبار بیش از پیش به دنیا شناسانده شود.

به گزارش فارس، وزیر اطلاعات برای شرکت در جلسه هیئت دولت که به یمن سفر رهبر معظم انقلاب در خراسان شمالی برگزار شد، به این استان سفر کرده است.

تاریخ آخرین ویرایش مطلب: تاریخ آخرین ویرایش: ۹۱/۰۷/۲۶ - ۲۱:۰۶
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (1)