فراموش کردم
اعضای انجمن(398) قوانین سایت مقررات انجمنها
جستجوی انجمن
حاج عماد (isar )    

ماجراجویی اسرائیل علیه ایران تلفات سنگینی برای تل‌آویو خواهد داشت

منبع : http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=1391061400
درج شده در تاریخ ۹۱/۰۶/۱۴ ساعت 09:27 بازدید کل: 386 بازدید امروز: 49
 
اجمالی/ سید حسن نصرالله در گفت‌وگو با شبکه خبری «المیادین»:
 
ماجراجویی اسرائیل علیه ایران تلفات سنگینی برای تل‌آویو خواهد داشت

خبرگزاری فارس: دبیر کل حزب‌الله لبنان هشدار داد که سران رژیم صهیونیستی به دنبال کشاندن منطقه به جنگ هستند و هرگونه ماجراجویی اسرائیل علیه ایران تلفات سنگینی را برای این رژیم به همراه خواهد داشت.

خبرگزاری فارس: ماجراجویی اسرائیل علیه ایران تلفات سنگینی برای تل‌آویو خواهد داشت

به گزارش فارس، «سید حسن نصرالله» دبیر کل حزب‌الله لبنان در مصاحبه با شبکه خبری «المیادین» به موضوعات مختلفی پرداخت.

در این مصاحبه که «غسان بن جدو» [مجری مستعفی الجزیره] از سید حسن نصرالله سوال می پرسید، از وی درباره تهدیدات اسرائیل علیه حزب‌الله سوال کرد.

دبیر کل حزب‌الله لبنان در پاسخ به این سوال گفت: تمامی گزینه‌ها برای مقابله با اسرائیل فراهم است و در این مورد فقط به دفاع کردن کفایت نخواهیم کرد و روزی خواهد آمد که از این گزینه استفاده می‌کنیم.

وی در پاسخ به سوال دیگر غسان بن جدو که عنوان کرد آیا تعداد موشک‌های حزب‌الله لبنان فراتر از 20 هزار فروند رفتهاست، گفت حزب‌الله موشک‌های فراوانی دارد اما از ذکر تعداد این موشک‌ها امتناع کرد.

سید حسن نصرالله در ادامه این مصاحبه در پاسخ به سوال دیگری درباره تهدیدات رژیم صهیونیستی علیه برنامه هسته‌ای ایران گفت: آمریکا و اسرائیل می‌دانند که برنامه هسته‌ای ایران نظامی نیست.

وی افزود: ایران کشور پیشرفته و متمدنی است که همواره از مقاومت حمایت کرده است.

دبیر کل حزب‌الله لبنان ادامه داد: 32 سال است که ایران موضع خود در قبال مقاومت را تغییر نداده است و ایران حتی در نشست سران جنبش عدم تعهد نیز بر مواقف خود تاکید کرد.

وی گفت: برنامه هسته‌ای ایران بهانه‌ای برای ضربه زدن به ایران است و «ایهود باراک» [وزیر جنگ رژیم صهیونیستی» و «بنیامین نتانیاهو» [نخست وزیر رژیم صهیونیستی] به دنبال کشاندن منطقه به جنگ هستند و می‌خواهند که آمریکا را نیز وارد جنگ در منطقه کنند.

سید حسن نصرالله هشدار داد جنگ رژیم صهیونیستی با ایران، تلفات سنگینی را برای این رژیم به همراه خواهد داشت.

وی افزود مقامات ارشد امنیتی و نظامی اسرائیل مخالفت خود با جنگ با ایران را اعلام کرده‌اند و حتی وزیر جبهه داخلی اسرائیل نیز گفته است که این رژیم آمادگی جنگ را ندارد.

دبیر کل حزب‌الله لبنان گفت که وضعیت اقتصادی در اروپا و آمریکا و همچنین وضعیت داخلی اسرائیل، احتمال جنگ را بسیار ضعیف کرده است.

سید حسن نصرالله به موضع حزب‌الله لبنان در قبال بحران سوریه اشاره کرد و گفت: موضع حزب‌الله لبنان در قبال نظام سوریه بر دو محور استوار است که یکی دشمنی این نظام با رژیم صهیونیستی است و دیگری آمادگی نظام سوریه برای انجام اصلاحات است.

وی افزود: «بشار اسد» رئیس جمهور سوریه از همان ابتدای بحران، آمادگی خود برای انجام اصلاحات را ابراز داشت اما مخالفان این اصلاحات را رد کردند.

دبیر کل حزب‌الله لبنان افزود: با تمام رویدادهایی که در سوریه روی داده است، تنها راه حل مقبول در این کشور، توقف کشتارها و انجام گفت‌وگو و راه حل سیاسی است.

سید حسن نصرالله افزود: یکی از سران کشورهای عربی منطقه به بشار اسد پیام داده بود که رابطه با ایران و حزب‌الله را قطع کند تا ناآرامی‌ها در این کشور پایان یابد.

تاریخ آخرین ویرایش مطلب: تاریخ آخرین ویرایش: ۹۱/۰۶/۱۴ - ۰۹:۲۸
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (2)