فراموش کردم
لطفا تایپ کنید...
رتبه کلی: 9387


درباره من
ایرانتحصیل (irantahsill )    

کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه خواجه نصیر

درج شده در تاریخ ۹۷/۱۰/۰۳ ساعت 18:54 بازدید کل: 172 بازدید امروز: 172
 

در این مقاله به ثبت نام کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه خواجه نصیر برابر قوانین و آئین نامه های موجود به صورت اینترنتی می‌پردازیم. ثبت نام تنها از واجدین شرایط پذیرش بدون آزمون ارشد خواجه نصیر به عمل می‌آید. لذا آن دسته از داوطلبانی که واجد این شرایط باشند، می‌توانند در این ثبت نام شرکت نمایند

توجه به پرداخت هزینه برای ثبت نام ، توصیه می‌نماییم که ابتدا شرایط پذیرش بدون آزمون ارشد خواجه نصیر آگاه شوید. چرا که وجه پرداختی پس از ثبت نام ، قابل بازگشت نخواهد بود. بنابراین چنانچه واجد شرایط محسوب نمی‌گردید، از پرداخت هزینه برای ثبت نام خودداری نمایید. بنابراین مطالعه آئین‌نامه کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه خواجه نصیر ف قبل از ثبت نام الزامی است.

برای کسب اطلاع دقیق در رابطه با شرایط پذیرش بدون آزمون ارشد خواجه نصیر و همچنین استفاده از  مشاوره آنلاین کارشناسی ارشد 98 می توانید با مشاورین ایران تحصیل  ارتباط بر قرار نمایید می‌توانید شماره تلفن‌های 9099072952 (تماس از سراسر کشور) و 9092305587 (تماس از استان تهران) از ساعات 8 صبح الی 1 شب تماس حاصل نمایید.

ارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه خواجه نصیر

تاریخ آخرین ویرایش مطلب: تاریخ آخرین ویرایش: ۹۷/۱۰/۰۳ - ۱۸:۵۵
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (0)