فراموش کردم
اعضای انجمن(109) ارتباط با مدیریت انجمن طریقه آپلود عکس ، فیلم وموسیقی میانالی از نگاهی متفاوت طریقه قرار دادن موسیقی و کلیپ در مطلب
جستجوی انجمن

آقای رضایی مدیر کل آموزش وپرورش استان آذربایجانشرقی

درج شده در تاریخ ۹۲/۰۳/۲۳ ساعت 11:22 بازدید کل: 258 بازدید امروز: 110
 

 

آقای رضایی مدیر کل آموزش وپرورش استان آذربایجانشرقی

سلام علیکم:

این چندمین نامه است که برای شما و وزیر ورئیس جمهور می نویسم.برخلاف شعارهایتان هیچکدام را نه بررسی و نه جواب داده اید.می دانید 5 سال است در حق من ظلم می کنید.در عمل انجام شده قرار داده اید.

توپ زمین بازی فوتبال کرده اید.کجا دیده اید یک نیروپنج سال مداوم هر سال محل خدمتش عوض شود.قرار بود.فقط جهت همکاری یکسال در تیکمه داش خدمت کنم.نه این همه سال مرا گول بزنید.تا برای اعاده حقم به پشت درهای بسته اتاق شما و دوستانتان زمانم را هدر کنم.نا سلامتی من مهمان شما بودم.هوای گرم جنوب و سختی های آنرا به جان خریده بودم.چرا این جنین مرتکب گناه نا بخشودنی شدید.می دانید و علم دارید و دیده اید.از نظر آموزشی و ابتکار و خلاقیت نخبه هستم.طرح مجتمع های آموزشی و چند طرح دیگر با مدارک مستند از آن من است.هرچه اعتراض کردم.مردی پیدا نشد.تا حق را به من بدهد.در حالیکه همه را ثبت شده دارم.ازاین حقم گذشتم.واین دزدی را تحسین کردم.لااقل ظلم خودرا جبران کنید.من به قصد شهر میانه از استان سیستان و بلوچستان آمدم.نه اینکه خلا بی برنامه گی دوستان و همکاران تورا پر کنم.با فعا لیتهای ورزشی ام که رکورد شکن تاریخ ورزش ایران بی صدا و بی حمایت شدم ثابت کردم.خداوند قدرت خاصی در اراده به من بخشیده و تمام کارهایم در آموزش وپرورش هم حقیقت دارد.آرمانگرایی برایم معنا ندارد.لااقل با عملم ثابت کردم.

دست از تنبیه و هوای نفس بردارید.نخبه کشی نکنید.این قدر آموزش و پرورش مریض و بیمار را بیمارتر نکنید.آموزش و پرورش ارث و میراث کسی نیست.از خود رایی و گروه بندی به خاطر منافع تان بپرهیزید.اگر نمی توانید کار کنید.کنار بروید.راه را برای دیگران باز کنید.جمع فرهنگیان مکان مقدسی است.به بازی نگیرید.این قدر از خون شهیدان و نظام مایه نگذارید.به شعارهایتان عمل کنید و از ظاهر سازی بپرهیزید.

طرح دیجیتالی کردن کتب درسی را چندین سال است کار می کنم.عملا با ورودم به آذربایجان در مدارسی که خدمت کرده ام  بی حمایت دوستان تو، کار کرده ام.علاوه براینکه به مذاقشان خوش نیامده،یکبار بابت آن تخلفاتی کرده اید.اما گویا از بالا خبر می رسد.که این کار بصورت رسمی از زبان بزرگان و دوستان شما در سالهای آتی در مدارس اجرا خواهد شد.جریان گالیله را بر سرمن آوردید.

در این چهار سال که مهمان ناخواسته مجموعه تان بودم.با ظلم های زیادی مواجه شدم.تا این چنین خونم به جوش بیاید.واز خیر کارم وتنها سرمایه ام که جانم باشد.در اعاده حقم بگذرم.حرمت و احترام را چند سال است در اعاده حقم رعایت کرده ام.نمی توانید.مارک مرتد بودن را بزنید.چراکه حافظ 15 جزء قرآن کریم هستم.خوشبختانه ارادتم را با چهارده حرکت بی سابقه در چهارده ماه در یاد و نام شهدا به نیت چهارده معصوم بعنوان اولین ایرانی رکورد داربه نظام و شهدا ثابت کرده ام.

لذا با طی سلسله مراتب اداری و نامه نگاری در این چهار سال که کسی جوابگو نبود،به این نتیجه رسیدم.برای اعاده حقم بعنوان وظیفه ،از جانم مایه بگذارم.هرچند یقین دارم.با قرار گرفتن در پایین ترین عضو مجموعه ،این روش نا خواسته به بهای جانم تمام شود.

عهد بسته ام این کار را تا سر مقصود انجام بدهم و از عواقب آن هیچ ترسی ندارم.خسته و نا امیدهم نخواهم شد.می دانم مایه گذاشتن از جان کار سختی است.اما یقین دارم.لااقل 1000 نفر از فرهنگیان کشور با من کار کرده اند.به صداقت و پاکی حرفها و کارهایم ایمان قلبی دارند.

***************

نقل از سایت شخصی آقای حسین قره داغی

تاریخ آخرین ویرایش مطلب: تاریخ آخرین ویرایش: ۹۲/۰۳/۲۳ - ۱۱:۳۳
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات