فراموش کردم
اعضای انجمن(527) صفحه اصلی اخبار میانه عکس مذهبی هـنـری ورزشی حـــوادث کتاب میانه میانا تی وی معرفی همشهریان نمایندگان محترم مجلس مباحث انتخاباتی میانه اخبار ادارات و سازمانها درباره میانه بهمراه جزئیات لینکستان میانه مقررات انجمنهای صفحه اصلی
جستجوی انجمن
مدیر انجمن: مهدی عزیزی

8 روز فقط یکساعت باز بود

درج شده در تاریخ ۹۵/۱۱/۱۴ ساعت 05:28 بازدید کل: 174 بازدید امروز: 171
 

با بارش برف و کولاک از هفته پیش فقط یکساعت جاده روستای هفت چشمه باز بود.همین شوق مردم برای تهیه آذوقه بعداز این همه مدت ،کار دستشان داد.تا در انتخاب نزدیکترین راه دسترسی به آذوقه آنهم در شهر گیوی خلخال در مسیر راه طوین به گله گاه درست در مرز استان آذربایجانشرقی و استان اردبیل به کولاک بر خورد کنند.تا صیقل مرگ و زنده ماندن را به جان بخرند.این خطر به خیر گذشت.تا در این هوای برفی و کولاک خودرا دوباره به طوین برسانند.

قصه روستای هفت چشمه امسال با این بارشها بعداز چندین سال محروم از این نعمت با این محدودیتها عجین گشت.تا زمستان سالهای گذشته و نه چندان دور تکرار شود.گویا برکتی در راه است.

تلخی و شیرینی این نزولات آسمانی به عکس العمل های مسئولین بستگی دارد.امید می رود با یک برنامه درست،نقطه امید اهالی روستا از مسئولین با کم کاری و کوتاهی قطع نشود.

هنوز راه روستای هفت چشمه مسدود است.

میانه

میانه

 عکس

علی صفر زاده

این مطلب توسط مهدی عزیزی بررسی شده است. تاریخ تایید: ۹۵/۱۱/۱۴ - ۰۵:۵۷
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویترلوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (4)