فراموش کردم
اعضای انجمن(527) صفحه اصلی اخبار میانه عکس مذهبی هـنـری ورزشی حـــوادث کتاب میانه میانا تی وی معرفی همشهریان نمایندگان محترم مجلس مباحث انتخاباتی میانه اخبار ادارات و سازمانها درباره میانه بهمراه جزئیات لینکستان میانه مقررات انجمنهای صفحه اصلی
جستجوی انجمن
مدیر انجمن: مهدی عزیزی

آقای مسئول، مسئول نیستید

درج شده در تاریخ ۹۵/۱۱/۱۱ ساعت 16:37 بازدید کل: 549 بازدید امروز: 544
 

به حول و قوه الهی با اندک بضاعت مالی جوانان روستا و همکاری انسانهای وارسته در یک روستای دور افتاده و محروم سومین همایش را بر گزار خواهیم کرد.این همایش اولین تجربه ما نخواهد بود.برای دریافت مجوز و همراهی در این راه، طبق معمول به همه ارکانها نامه دادیم.تا بر اساس وظیفه شان همراهی کنند.هر چند نسبت به تامین هزینه هم باید اقدام می کردند.اما فقط به حضورشان قانع بودیم.هیچ سنخیتی ندارد.نامه در کجا و چگونه سلسله مراتب را طی کند.از بالا شروع کردیم.فرمودید از پایین نامه نگاری را شروع کنید.از پایین نامه نگاری کردیم.باز فرمودید از بالا شروع کنید.خودمانیم،بالاخره سلسله مراتب اداری را نفهمیدیم چگونه است.این همه سفسطه بازی مارا هم گمراه ساخت تا به همان ندانم ها پناه ببریم و اعتراف کنیم.آنچه را می دانستیم.همه را فراموش کردیم.

آقای مسئول ،وظیفه دارید.مقدمات اینکار را فراهم کنید.وظیفه دارید.با احترام و حرمت استقبال کنید.هر حوادثی که در جریان برگزاری این همایش در اثر کوتاهی تان اتفاق بیفتد مسئول هستید.هیچ توجیهی جایز و قابل قبول نیست.که از بالا خودرا خاص و مارا عوام فرض کنید.تا در محکمه ای با تکیه براین پست در اتفاق ناخواسته ای خود را کنار بکشید.در قبال پست و مقامتان مسئول هستید.باید پاسخگو باشید

وظیفه دارید.جاده های روستا را در فصل زمستان باز کنید

وظیفه دارید.برای برگزاری این همایش آن هم در چنین روزهایی همت به خرج دهید.هر گونه عدم ارزش گذاری توهین به مقدسات نظام خواهد بود.

هنوز این روستا در یک منطقه برخوردارآنهم در آذربایجان  جاده اش آسفالت نیست

هنوز آب شرب بهداشتی و تعریف شده ندارند.

هنوز روستاها روز به روز خالی از سکنه می شود

هنوز معدود اندک ساکنان روستا دامداری را بر تحصیل علم ترجیح می دهند

حضورتان در این همایش دردی را دوا نخواهد کرد.نگران آن نباشید

منتظریم

باید جاده روستای هفت چشمه تا پایان همایش باز بماند.

باید نیروهای ویژه و امداد و اورژانس و هلال احمر تدارک دیده شود

هر گونه اتفاقی در عدم فراهم کردن این امکانات به خود شما بر می گردد و در فرصت مناسب بعداز همایش عملکرد شمارا زیر ذره بین خواهیم گرفت.

همایش ساخت بزرگترین سرسره برفی جهان در روستای هفت چشمه بخش کندوان میانه آذربایجان شرقی در 12 تا 16 بهمن ماه 95 به هر طریقی برگزار خواهد شد.تا جسارت این چنین حرکتهایی در برخورد با این همه موانع من درآورده در تمام نقاط ایران زنده بماند.

حسین قره داغی،دارنده چندین رکورد ممتد و غیر ممتد در چند رشته ورزشی

و معلم دواطلب با سابقه چند سال روستای هفت چشمه

 

همایش ساخت بزرگترین لاک پشت برفی جهان روستای هفت چشمه بهمن ماه 93

همایش سایکل توریستهای ایران روستای هفت چشمه پاییز 94

حسین قره داغی 2

 

این مطلب توسط مهدی عزیزی بررسی شده است. تاریخ تایید: ۹۵/۱۱/۱۱ - ۲۱:۲۲
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (2)