فراموش کردم
اعضای انجمن(527) صفحه اصلی اخبار میانه عکس مذهبی هـنـری ورزشی حـــوادث کتاب میانه میانا تی وی معرفی همشهریان نمایندگان محترم مجلس مباحث انتخاباتی میانه اخبار ادارات و سازمانها درباره میانه بهمراه جزئیات لینکستان میانه مقررات انجمنهای صفحه اصلی
جستجوی انجمن
مدیر انجمن: مهدی عزیزی

شاهکار میانه ای با انتخاب درختان میوه با خانه رویایی اش

درج شده در تاریخ ۹۵/۰۶/۲۷ ساعت 17:13 بازدید کل: 251 بازدید امروز: 243
 

آقای ارسلان پاشایی نمونه انسان وارسته و مهربانی است.که با دل بزرگ و سلیقه انسانی اش طروات و شادابی و نشاط را هدیه می دهد.در مورد شاهکار ساخت خانه اش و بازدید توریستهای جهان از منزلش مطالب زیاد نگاشته ایم.اما در کنارش علاقه خاص او به طبیعت هم باید دست بوس چنین بزرگواری شد

در شهرک اندیشه درست مقابل خانه رویایی و طبیعت نگارش ،می توان حسن سلیقه اورا حس کرد.مسئولین شهر میانه می بایست از این همشهری با سلیقه حمایت کنند و بابت زحماتش تشویق کنند.او به حق شایسته یک شهروند نمونه است.و با سرسبزی و نمای بیرون محوطه خانه اش حس زیبای مهربانی و انساندوستی را زنده می کند.به تنهایی رکورد خدمات شهرداری خفته میانه را در این جور خدمات  برعهده می کشد.تا شایسته بهترین یادها و سپاسگزاری ها باشد.

در حیاط منزلش هم یک درخت زیبایی دارد.این درخت در شرایط آب و هوایی خاصی می روید.اما گویا درخت هم مهر زبانی و مراقبت اورا درک کرده است.تابار و ثمره اش نشان بی بدیل مهربانی با صاحبش باشد.درخت زالزالک او رابا زیبایی و نمود خاصش را می توانید ببینید.

دیدن منزل این همشهری خلاق با خانواده هیچ محدودیتی ندارد.لطفا قبل از حضور تلفنی با این بزرگوار هماهنگی فرمایید.

تلفن تماس:09387258580

آدرس: میانه شهرک اندیشه ،روبروی مجموعه ورزشی کارگران

میانه

میانه

میانه

میانه

میانه

میانه

 

این مطلب توسط اسماعیل مختاری بررسی شده است. تاریخ تایید: ۹۵/۰۶/۲۸ - ۰۰:۴۴
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات