فراموش کردم
اعضای انجمن(527) صفحه اصلی اخبار میانه عکس مذهبی هـنـری ورزشی حـــوادث کتاب میانه میانا تی وی معرفی همشهریان نمایندگان محترم مجلس مباحث انتخاباتی میانه اخبار ادارات و سازمانها درباره میانه بهمراه جزئیات لینکستان میانه مقررات انجمنهای صفحه اصلی
جستجوی انجمن
مدیر انجمن: مهدی عزیزی

مگر میانه خبرنگار دارد

درج شده در تاریخ ۹۵/۰۵/۳۱ ساعت 16:19 بازدید کل: 243 بازدید امروز: 236
 

نقدی بر اتفاق خبرنگاران شهرستان میانه گله مند هستند

مطلب فوق را خواندم.خیلی خنده ام گرفت.ظاهرا میانه خبرنگاران زیادی دارد.ما خبر نداریم.اداره ارشاد خوب فهمیده است.که میانه خبر نگار ندارد.هر چه هست.بیشتر در سایه بزرگان و نمایندگان قلم فرسایی می کنند.بنابر این به جزء چند نفر به تعداد انگشتان خبرنگاری وجود ندارد.دعوت نکردنشان یک امر طبیعی است.و گرنه باید از نمایندگان قبلی هم به نوعی خبرنگار بودند.یا صاحب امتیاز و مجموعه ای برای خود دست و پا کرده بودند.دعوت می شدند.در آنصورت جایی در سالن ارشاد برای مهمانان باقی نمی ماند.

هر کسی دست به قلم شده است.خودرا به جرگه خبرنگاران چسبانده است.واقعا میانه چه بازاری است.برای خودشان گروههایی تشکیل دادند.و به قول بچه های کوچه بازاری برای همدیگه نوشابه باز می کنند.

خبرنگار کسی است.که خودش بزرگ باشه و بر وجودش خودش تکیه کند.هیچ کسی خودرا با وصله کردن به جایی و مکانی و شخصیتی و یا تکمیل گروه خاص ،نمی تواند خبرنگار باشد.با این رکوردهای ورزشی بجزء نشریه قافلان وخبرنگار صدا و سیما خبرنگاری ندیدم.

اگر کسی آدرس این خبرنگارهارا دارد.به من بدهد.تا منهم به جرگه خبرنگاری وارد شوم و از او مصاحبه بگیرم.خدارا چه دیدید .شاید ما هم خبرنگار شدیم.

میانه

 

 

این مطلب توسط اسماعیل مختاری بررسی شده است. تاریخ تایید: ۹۵/۰۵/۳۱ - ۲۲:۱۸
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات