فراموش کردم
اعضای انجمن(527) صفحه اصلی اخبار میانه عکس مذهبی هـنـری ورزشی حـــوادث کتاب میانه میانا تی وی معرفی همشهریان نمایندگان محترم مجلس مباحث انتخاباتی میانه اخبار ادارات و سازمانها درباره میانه بهمراه جزئیات لینکستان میانه مقررات انجمنهای صفحه اصلی
جستجوی انجمن
مدیر انجمن: مهدی عزیزی

تقدیر رئیس اداره آموزش و پرورش کندوان میانه از حافظان قرآن دبستان قنبر هفت چشمه

درج شده در تاریخ ۹۵/۰۲/۳۰ ساعت 00:25 بازدید کل: 176 بازدید امروز: 171
 

در برنامه ویژه دبستان قنبر هفت چشمه بمناسبت میلاد حضرت علی اکبر(ع) در مسجد روستا از حافظان قرآن دبستان قنبر هفت چشمه تقدیر به عمل آمد.هزینه این برنامه توسط خانواده شهید والا مقام آقای عبادی از تهران پرداخت شده بود.در این برنامه از دانش آموز زهرا صفر زاده کلاس دوم دبستان و دانش آموز اصغر محمدی فرزند جانباز و آزاده روستا با  با اهدای جوایز ویژه تجلیل شد.

این دو دانش آموز حافظ قرآن دبستان قنبر هفت چشمه یک هدیه ازآقای سینا فر ریاست محترم و یک هدیه از طرف آقای ناصری معاونت محترم اداره آموزش و پرورش بخش کندوان میانه و یک هدیه ویژه مالی 1 میلیون ریالی از طرف خانواده شهید عبادی از تهران و یک هدیه از طرف مدرسه دریافت کردند.

زهرا علت پیشرفت خودرا مدیون پدر و مادرش و مدرسه و مربی قرآن روستا آقای افضل روحی  اعلام کردند.آقای اصغر محمدی هم از نقش پدر و مادرش در این راه تشکر کردند.

میانه

میانه

میانه

عکس: آقای وحید انگوتی مهمان برنامه از گروه همدلی و هم زبانی میانه

این مطلب توسط اسماعیل مختاری بررسی شده است. تاریخ تایید: ۹۵/۰۲/۳۰ - ۰۱:۰۳
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (2)