فراموش کردم
اعضای انجمن(527) صفحه اصلی اخبار میانه عکس مذهبی هـنـری ورزشی حـــوادث کتاب میانه میانا تی وی معرفی همشهریان نمایندگان محترم مجلس مباحث انتخاباتی میانه اخبار ادارات و سازمانها درباره میانه بهمراه جزئیات لینکستان میانه مقررات انجمنهای صفحه اصلی
جستجوی انجمن
مدیر انجمن: مهدی عزیزی

حکایت عجیب مردی

درج شده در تاریخ ۹۵/۰۱/۲۰ ساعت 13:07 بازدید کل: 224 بازدید امروز: 215
 

 برای ادامه یک مسیر هر چه در اول مسیر باشی نگاههای کمتری تورا صید خواهند کرد.اما وقتی به آخر مسیر رسیدی .کمتر دوستی خواهد ماند.چرا که با حرکت مداوم و با حوصله و پشتکار،تمام نگاههای نا زیبا و مغرورانه را با عمل پاسخ داده ای.که این پاسخ دادن در این فرهنگ از ضربه های سیلی محکم رودر رو در گستاخی جمعی، توهین آمیز ترین خواهد بود.پس باید این چنین عقوبتی را پیش بینی کنی و به یک هدف متعالی برسی.هر چند خستگی این حرکت با عکس العمل این گروه بر تن و جسمت بیشتر اثر گذار خواهد شد.

اما تجربه و سیر مراحل این چنین حرکتهایی با این همه درگیری های ذهن های کوتاه بین ،به آخر و انجام بدی منتهی نشده است.بالاخره قدرت حرکت و راستی و صداقت و تبحر مردی با این همه کینه توزی و خشن ترین نگاهها و تهمت ها و آزارها و اذیتها ،پیروز میدان خواهد بود.تا همچنان آیندگان بر سیر این رفتارها به دید تمسخر بنگرند.

با تمام دغدغه ها و مصیبتها و گرفتاریها و درد سر ها اولین دوچرخه و یدک آبی جهان با بطری های خالی آب معدنی در میانه ساخته شد.تا همچنان سازنده آن در فکر ایده های برتر خارج از هیاهوهای زمان خویش باشد.و بدون توجه در راهی نو خود را آماده کند.تا یاد و نام حسین قره داغی در ذهن ها بعنوان یک معلم و یک ایرانی در هدیه و نشاط اجتماعی در چند رشته ورزشی و کارهای دیگر باقی بماند.

مجله سرنخ همشهری مهرماه 93

میانه

 

میانه

میانه

میانه

میانه

میانه

 میانه

 

میانه

 

میانه

میانه

میانه

میانه

میانه

 میانه

میانه

میانه

میانه

میانه

 

این مطلب توسط مهدی عزیزی بررسی شده است. تاریخ تایید: ۹۵/۰۱/۲۰ - ۱۵:۰۳
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (3)