فراموش کردم
اعضای انجمن(527) صفحه اصلی اخبار میانه عکس مذهبی هـنـری ورزشی حـــوادث کتاب میانه میانا تی وی معرفی همشهریان نمایندگان محترم مجلس مباحث انتخاباتی میانه اخبار ادارات و سازمانها درباره میانه بهمراه جزئیات لینکستان میانه مقررات انجمنهای صفحه اصلی
جستجوی انجمن
مدیر انجمن: مهدی عزیزی

ممنون قهرمان ایران و جهان

درج شده در تاریخ ۹۴/۱۲/۲۷ ساعت 23:29 بازدید کل: 48 بازدید امروز: 46
 

بازسازی دبستان قنبر هفت چشمه و درد و رنجهای آن ،یک کتابچه کوچکی است.عزیزانی که در بازسازی آن نقش داشتند.حتما یاد  و نامشان در آینده به نیکی یاد خواهد شد.در حقیقت جرقه کوچکی است.که شاید در آینده تلنکر یک حرکت بزرگ را شکل دهد.اما هر چه هست در پسا پرده آن دستهای مهربانی وجود دارند.که در گمنامی اجتماعهای انسانی با افتخار روزی سربه بیرون خواهد زد.

از افتخار عضویت و حمایت پهلوان ایران و جهان آقای مظفر اجلی در جمع یاران دبستان قنبر هفت چشمه ،چند ماهی نمی گذرد.تا در این مدت از حمایت و پشتیبانی این بزرگوار در مظلومیت یک حرکت انسانی بر خوردار باشیم.او هر کجا باشد.حتما آینه زیبای حرکت جمعی انسانی وارسته خواهد بود.عزیزی که از مدال جهانی خود گذشت.تا آنرا هزینه یک راه بزرگ و خیر مدرسه سازی کند.

موفق باشی پهلوان

میانه

میانه

میانه

میانه

میانه

 

این مطلب توسط مهدی عزیزی بررسی شده است. تاریخ تایید: ۹۴/۱۲/۲۷ - ۲۳:۴۰
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (1)