فراموش کردم
اعضای انجمن(527) صفحه اصلی اخبار میانه عکس مذهبی هـنـری ورزشی حـــوادث کتاب میانه میانا تی وی معرفی همشهریان نمایندگان محترم مجلس مباحث انتخاباتی میانه اخبار ادارات و سازمانها درباره میانه بهمراه جزئیات لینکستان میانه مقررات انجمنهای صفحه اصلی
جستجوی انجمن
مدیر انجمن: مهدی عزیزی

مهمان افطاری انجمن کوهنوردان میانه

درج شده در تاریخ ۹۴/۰۴/۱۳ ساعت 04:23 بازدید کل: 359 بازدید امروز: 355
 

مهمان افطاری انجمن کوهنوردان میانه
امشب مهمان بچه های مهربان و همنوردان عزیز، افطاردر بام میانه (کچلیک)مهمان بودیم.تا بعداز دو سال فرصت حضور را در جمع این دوستان داشته باشیم.و بابت همراهی و یارای این دوستان در ساخت اولین دوچرخه و یدک آبی جهان با اهداء بطری تشکر و قدر دانی کنیم.در این چند سال استارت انرژی جسارت های ورزشی ام را با بودن در کنار این عزیزان گرفته بودم.مثل برنامه های قبلی با اهداء لوح تقدیر باز مارا شرمنده کردند.تا همچنان در ادامه برنامه هایم جدی باشم.بدانم.همچنان در میانه عزیزانی هستند.که دست دعایشان بدرقه راهم همیشه هست و خواهد بود.
بدینوسیله از رئیس انجمن کوهنوردان میانه آقای اسرافیل قره داغی و تک تک هم نوردان میانه تشکر و قدر دانی می کنم.امیدوارم یک روز فرصت جبران محبتهای این عزیزان را به لطف خدا داشته باشیم.

کمپ کوهنوردی ما در هفت چشمه پذیرای هم نوردان عزیزاز تمام نقاط ایران  در تمام فصول سال خواهدبود.فقط قبل از حضور با این شماره هماهنگی شود.09148940828

میانه

این مطلب توسط اسماعیل مختاری بررسی شده است. تاریخ تایید: ۹۴/۰۴/۱۳ - ۲۰:۰۹
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (0)